Değişim ve İade Koşulları

Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM KOŞULLARI:

1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde değişim işlemini yapabilmemiz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

2. Değişimini talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmındaki alanı eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’yla ÜCRETSİZ DEĞİŞİM avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler ücretsiz değişim uygulaması kapsamında değildir. Değişiminizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.

Değişim Firma Kodumuz: 398913911 (Ürününüzü değişime gönderirken, MNG Kargo şubesine gittiğinizde, kargo görevlisine “Değişim Firma Kodumuzu” vermeniz yeterli olacaktır.)  (Adres: Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA)

3. Değişim yapılacak ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürün zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

4. Ürünlerin, hiçbir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zamanki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

5. Hijyenik nedenlerden dolayı mayo, çorap, iç çamaşırı gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

6. Değişim için yolladığınız ürün, değişim departmanımız tarafından incelenerek isteğiniz doğrultusunda, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 1 ila 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve adresinize kargolanacaktır.

7. Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

İADE ETME KOŞULLARI:

1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunu’nun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

2. İade talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmındaki alanı eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’yla ÜCRETSİZ İADE avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler ücretsiz iade uygulaması kapsamında değildir. Değişiminizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.

İade Firma Kodumuz: 398913911 (Ürününüzü iade için gönderirken, MNG Kargo şubesine gittiğinizde, kargo görevlisine “İade Firma Kodumuzu” vermeniz yeterli olacaktır. ) (Adres: Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA)

3. İade yapılacak ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

4. Ürünlerin, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir

5. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,İç çamaşırı gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

6. İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Exxeselection.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup, provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

7. Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

Ürün değişim ve iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için 444 30 79 nolu telefondan Exxeselection Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 08:30 - 18:30 saatleri arasında, Cumartesi günü 08:30-13:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.