Ruck Maul

Sırala
Filtrele
Sıralama seçin
SIRALA
51 ürün

Ruck & Maul erkekler için gündelik spor giyim ve aksesuarlarında uzmanlaşmış bir markadır. Ruck & Maul'un spor giyim ürünlerinin artan popülaritesi, zarif İtalyan tarzı çizgileri, güç ve dinamizmin eşsiz kombinasyonuna dayanıyor.

Ruck & Maul koleksiyonu, naturalstretch ile birlikte ileri derece teknolojide tasarlandı. Üstelik yenilikçi ve kelimenin tam anlamıyla kaliteli golf giysisi koleksiyonunu sunuyor. Eşsiz bir tarzı olan ve farkıyla dikkat çeken markanın birçok ülkede mağazası ve şubesi bulunuyor. Ruck & Maul; Milano, Almanya, Roma, Dubai, Abu Dabi, Avusturya, Bulgaristan, İtalya, Mısır, Beyrut, Prag, Cidde, Katar, Dominik Cumhuriyeti, Kuveyt, Moskova, Sofya ve Budva gibi bölgelerdeki şubelerini attırmaya devam ediyor. Türkiye’de ise başta İstanbul olmak üzere, Bodrum’da da mağazası bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları’nın da sponsoru olan Ruck & Maul; aynı zamanda Uluslararası Dünya Golf Şampiyonasının da ana sponsorları arasındadır. Birçok turnuvada da giyim sponsoru olan firma spor giyinmeyi seven erkeklere ve golf severlere hitap ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.