Blog Yazılarımız

Karakterinize Uygun Giyimin Sırları
13 Eylül 2019

Karakterinize Uygun Giyimin Sırları

Karakteriniz, giyim tarzınız üzerinde en büyük etkiye sahip etkendir. Sadece dolabına bakarak bile tanıyabileceğiniz arkadaşlarınız vardır. Ya da internette gördüğünüz bir kıyafeti, ‘Bak bu sana çok yakışır.’ diyerek paylaştığınız kişiler.. Tam tersi sizin için de geçerli; yakınınızdaki kişiler karakterinizden giyim tarzınızı yorumlayabilir, size uygun hediyeleri bulabilirler. Artık hiçbir doğum günü hediyesi değişime gitmeyecek.

AYAKKABI VE ÇANTA KOMBİNİ NASIL OLMALI?
02 Mart 2019

AYAKKABI VE ÇANTA KOMBİNİ NASIL OLMALI?

Milano, New York ve Tokyo şehir rüzgârlarının havasıyla ortaya çıkan Armani Exchange, tüm dünyada bilinirliliğini ve kalitesini konuşturmaya devam ediyor. 2014 yılından bugüne çizgisini korumaya devam eden Armani Exchange, moda sektöründe önde gelen markaların ilk sıralarında yer alıyor.

Kışa Hazır Mısın ?
19 Ekim 2018

Kışa Hazır Mısın ?

Havaların soğumasıyla hepimiz kış için yeni bir bot alma isteğine kapılıyoruz. Botumuzun olmadığından ya da ihtiyaç duyduğumuzdan değil tamamen kadınsal içgüdüler J Yağmurlu ve karlı havaların gelmesiyle bot modasını araştırıp tarzımıza uygun olanı seçmeye çalışıyoruz, öyle değil mi?

Çiçekli Elbiseler Yaza Damgasını Vuruyor
07 Eylül 2018

Çiçekli Elbiseler Yaza Damgasını Vuruyor

Yaz aylarının bunaltıcı havası, moda dünyasını da etkisi altına alıyor. En ince kumaşlardan tasarlanan modeller, yaz aylarına uyum sağlayan çiçekli desenleri ile moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Yazın bahçelerde gördüğümüz rengarenk çiçek desenleri bu sezon kumaşlara olduğu gibi yansımış durumda. Sezonun trendlerini oluşturan çiçekli elbise modelleri ile bahçenizdeki mis kokan çiçekleri üzerinizde taşıyormuş hissine kolayca sahip olabilirsiniz.

En İyi Koşu Ayakkabısı Nasıl Seçilir?
08 Mayıs 2018

En İyi Koşu Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

İlk kez mi koşu ayakkabısı alacaksınız? İncelemelere başlamadan önce, bu koşu ayakkabılarını alırken dikkat etmeniz gereken hususları okumak için bir dakikanızı ayırın.

Koşu ayakkabısı olmak için geliştirilmiş bir ayakkabı tercih edin

Teorik olarak yalın ayak ya da kundura ayakkabıyla da koşabilirsiniz ya da basketbol veya tenis için satın aldığınız bir ayakkabıyı da kullanabilirsiniz. Eğer arada sırada koşan biriyseniz bu tercihler yerinde olabilir. Ancak bir spor olarak koşmayı planlıyorsanız, koşu için özel olarak geliştirilmiş kaliteli bir ayakkabı tercih etmek geleceğiniz için iyi bir yatırım olacaktır. 

Yeni Marka Yeni Tarzlar ile A | X Armani Exchange
26 Nisan 2018

Yeni Marka Yeni Tarzlar ile A | X Armani Exchange

Henüz Türkiye’ye yeni gelen A | X Armani Exchange markası ürünlerini sokak şık kültür ve dans müziğinden esinlendiği söylenmektedir. Günümüzde modanın öncülerinden olan Armani Exchange yaptığı tasarımlarını hayal güçlerini birleştirerek yaratıcılık konusunda bir çok rakibinin üzerinde gelmektedir.

Siyah Pantolon ve Kahverengi Ayakkabı Kombinleri
25 Nisan 2018

Siyah Pantolon ve Kahverengi Ayakkabı Kombinleri

Renk uyumu kıyafet seçiminde çok büyük bir öneme sahiptir. Uygun renkleri bulduğunuzda çok şık bir görünüm elde edecekken eğer renk uyumu tutturamazsanız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Bu eleştirilerden uzak kalmak için bilinen renk kombinasyonlarını her gün tekrar etmek heyecan vermekten oldukça uzaktır. Bu nedenle siyah pantolon ile kahverengi ayakkabı kombini yeni bir şeyler denemek için oldukça ideal bir başlangıçtır. Muhtemelen siyah pantolon ve kahverengi ayakkabıları giymeden önce bu ikiliyi defalarca duymuş olsanız da bizim bunları yazıyor oluşumuz, daha önce duymadığınız önerileri size iletmektir. Dolabınızı yeni bir kombin ile süslemeye hazırsanız daha fazla beklemeyin. Şimdi size kahverengi ayakkabılar ile siyah pantolon nasıl kullanılır onu anlatacağız.

Mavi Takım Elbise Kombinleri
23 Nisan 2018

Mavi Takım Elbise Kombinleri

Mavi takım elbiseler tüm erkek için bir zorunluluktur. İş için ideal olmasının yanında hafta sonu ve geceleri özellikle hem çok yönlü hem de çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Elbette mavi takım elbisenin nasıl algılandığı esas olarak sizin onu nasıl yansıttığınızla alakalıdır. Hafif ve parlak maviler cesur bir ifade yaratırken, daha yumuşak ve askeri tonlar biraz daha estetik gösterir. Ancak mavi takım elbisenin nerede ve ne zaman girileceğinden emin değilseniz endişelenmeyin. Çünkü burada konuyla ilgili bazı önemli tavsiyelerde bulunacağız. Aşağıda her durum için mavi takım elbiselerin nasıl giyileceğini anlatan bir rehberimiz bulunmaktadır.

Her Erkeğin Sahip Olması Gereken 5 Aksesuar
18 Nisan 2018

Her Erkeğin Sahip Olması Gereken 5 Aksesuar

Kıyafetler mükemmel görünmek için son rötuş olarak kullanıldıklarında mükemmel bir tamamlayıcı olarak görevini yerine getirir. Erkekler sadece anlık olarak aksesuar alırken Exxeselection olarak her erkeğin sahip olması gereken en iyi 5 aksesuarı bir araya getiriyoruz.

Moon Bootlar: Dünya İçin Küçük, Moda Dünyası İçin Büyük Bir Adım
16 Mart 2018

Moon Bootlar: Dünya İçin Küçük, Moda Dünyası İçin Büyük Bir Adım

Kar botları, dünyadaki ünlüler ve modacılar arasında şık bir ayakkabı seçimi haline gelmeye devam ederken bu sezonun öne çıkanları Moon Bootlar oldu. İtalyan stilinin en ünlü sembollerinden biri olarak bilinen Moon Bootlar Paris’teki Louvre Müzesi, uluslar arası sanatçılar ve uzmanlardan oluşan hakem heyeti tarafından 20’inci yüzyılın dünya stil ve moda tarihini karakterize eden önemli tasarım sembollerinden birisi olarak seçildi. Yaratıcı enerjiyi spor ruhuyla birleştiren en yeni öncü trendlere bayılanlar için ideal olan Moon Bootlar, içi kürklü, yastıklı ya da katmanlı olarak üretilip su geçirmez malzemelerle ayakları sıcacık tutmaya odaklanıyor. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.