Sırala
Filtrele
Sıralama seçin
SIRALA
187 ürün

Kadın giyiminde çanta modelleri, kombini oluşturan en iyi tamamlayıcı aksesuarlardan birisi olarak kabul edilir. Her kadın, kıyafetlerine uygun çanta modellerini incelemek ve seçim yapmak isteyenler kategori bölümünden ürün çeşitlerine ulaşabiliyor. Kadınlar, günlük hayatlarında her zaman ihtiyaç duyduğu çanta çeşitlerini guess kalitesinden faydalanarak seçim yapabiliyor.

Guess çanta modelleri kadın kategori sayfası içerisinde gösteriliyor. Yeni ürün çeşitlerini görmek isteyenler, renk, marka ve beden kategori başlıklarını seçerek istedikleri ürünleri görüntüleyebiliyor. Guess markasının dünyaca ünlü olması, kadın ve erkek çanta çeşitlerinin piyasada yer almasını sağlıyor.

Kadınlar tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen çanta modelleri arasında yer alıyor. Online site üzerinden tüm modeller görüntülenebiliyor ve siparişler verilebiliyor. Tüm çanta modellerinin, özgün tasarımlara sahip olması her giyim tarzına uygun çeşitlerin bulunmasını sağlıyor.

Guess çanta çeşitlerinin yer aldığı kategori bölümünde yeni tasarımlar ve birbirinden şık spor modeller yer alıyor. Sitenin markalar bölümü üzerinden seçim yapanlar, markaya ait yeni tasarım çok sayıda çanta modeline hemen ulaşabilecek ve çantanın tüm özelliklerini inceleyebilecektir.

Guess Kadın Çanta Modelleri

Kadınlar, aksesuar ya da tüm eşyalarını yanlarında taşıyabilecekleri çanta çeşitlerine ihtiyaç duyarlar. Guess kadın çanta ürünleri, özel tasarımları ile günlük hayatı kolaylaştıran en önemli aksesuar ürünlerinden birisidir. Guess çanta modelleri farklı özelliklere sahiptir. Kullanım amacına uygun farklı özelliklerde üretilen çantalar, uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır.

Her müşteri, ürün kategori seçeneklerini kullanarak, ihtiyaç duydukları çanta modellerine hemen ulaşabilecektir. Her kadın için çanta çeşitleri vazgeçilmez aksesuar ürünleri arasında yer almaktadır. Günlük ya da özel gün kıyafetleri için farklı tasarım ve renk özelliklerine sahip çantalara ihtiyaç duyulur.

Çantaların yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması çantanın daha iyi görünmesini ve görünümünün hiç bozulmadan uzun süre kullanılmasını sağlar. Kıyafetlerde kombin oluşturulmaya çalışılırken, renk ve tasarım özellikleri ön plana çıkmaktadır. Çanta tasarımlarının sportif özelliklere sahip olması her zaman şık olmaya katkı sunar.

Online sitede, guess çanta kadın çeşitlerinde geniş renk seçeneklerinin yer alması her türlü kıyafete uygun modelin bulunmasını sağlıyor. Çanta renklerinin farklı renklere sahip olması, tüm kombin çalışmalarında kullanılmasını sağlıyor. Guess çanta modelleri yeni sezon ürünleri olarak gösterilmektedir. Kategori sayfasında yer alan çanta çeşitleri seçildiğinde, örnek giyim modeli ile manken üzerinde nasıl göründüğü tüm kullanıcılara gösteriliyor. Bu seçenekleri inceleyenler, giyim tarzlarına ve çantanın görünüşüne göre seçim yapabiliyor. Kadın çantaları, omuz askılı, kol askılı gibi farklı model tasarımlarına sahiptir ve her model için farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Ürün kategori sayfasında gösterilen kadın çantalarının tümü indirimli fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Farklı desenlerin kullanılması, kıyafet kombinlerine uyumlu ve daha spor görünmesini sağlamaktadır. Her yaşa uygun çanta çeşitleri mevcuttur ve kadınlar, giyim tarzlarına, renk tercihlerine göre seçim yapabilmektedir.

Kadınlar, gardıroplarında farklı renk ve modellerde elbise çeşitlerini bulundurur ve zamana göre bu çeşitleri yenilerler. Kıyafet yenilemesi yapılırken, kıyafete uygun çanta çeşitlerinin de yenilenmesi gerekir. Guess çanta modelleri her türlü giyim tarzına uygun çeşitler sunmaktadır. Online olarak sipariş vermek isteyenler kategori seçeneklerini kullanabiliyor. Guess çanta çeşitleri için her kullanıcı şu kategori bölümlerini kullanarak aradıkları ürünlere ulaşabiliyor.

  • Cinsiyet,
  • Kategori,
  • Renk,
  • Marka,
  • Beden,

Kadın kategori başlığı altında, aksesuar – çanta alt başlıkları ile aranılan ürünlere ulaşılabiliyor. Online site ekranında, yeni sezon ürünlerine öncelik verilmektedir. Tüm müşterilerin her zaman yeni ürünleri görmeleri ve daha kolay ulaşmaları amaçlanıyor. Şık ve özgün model çalışmalarının bir arada gösterilmesi, kadınların tarzlarına uygun çanta modellerine daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.

Guess çanta çeşitleri özel olarak yapılan tasarım çalışmaları ile çeşitlendirilmiştir. Bayanlar, çanta seçimini yaparken, kıyafetlerine uygun olmasına ya da kullanım amacına uygun olacak şekilde tercihleri kullanırlar. Çanta çeşitleri şunlardan oluşuyor.

  • Omuz çantaları,
  • Sırt çantaları,
  • Bel çantaları,
  • Çapraz askılı çantalar,
  • Cüzdanlar,

Her çantanın kullanım açısından farklı özellikleri vardır. Çanta seçimini yaparken, her an ulaşabileceğiniz ve kolaylıkla yanınızda bulundurabileceğiniz özelliklere sahip olması gerekir. Çanta modellerinin her türlüsü, her zaman kadınların vazgeçilmez aksesuar ürünleri arasında yer almaktadır.

Her kıyafete uygun çanta seçmekte zorlanan kadınlar, kendi tarzlarına uygun seçim yaptıklarında, guess çanta modelleri sayesinde aynı çantayı birden fazla kıyafetle birlikte kullanabiliyor. Guess markası, model ve renk uyumu konusunda kararsız kalanlara yeni sezon ürün tasarımları ile destek oluyor. Guess çantalarda renk seçeneğinin geniş bir yelpazeye sahip olması, kadınların sevdikleri modellerin farklı renklerini satın almalarını kolaylaştırıyor.

Site kategori bölümündeki marka başlığı altında en iyi markalar yer alıyor. Guess seçeneğini seçenler, yeni sezon ürünü olan tüm yeni tasarımları görebiliyor. Kadın çanta seçeneği olarak sunulan modellerde, dikkat çeken tüm detaylar görsel üzerinde gösteriliyor. Özel baskılar, desen çalışmaları, çanta kulp detayları gibi özellikler yakından incelenebiliyor.

Ürün seçimi yapanlar, ürün sayfasında ürüne ait tüm açılardan çekilmiş resimleri, ürün özelliklerini ve ödeme seçeneklerini görebiliyor. Online sipariş oluşturanlar, indirimli fiyat üzerinden ödeme yaparak istedikleri çantalara ulaşabiliyor. Ürün sayfasında kullanıcılar, daha fazla guess ürünlerini ve aksesuar ürün çeşitlerini görüntüleyebiliyor.

Online çanta siparişleri verilirken, çanta ölçüleri ve görünümleri merak edilmektedir. Ürün seçimi yapılarak, ürün sayfası açıldığında, guess çantaların, tüm ebat ölçüleri görsel üzerinde detaylı olarak gösteriliyor. Kadınlar, aksesuar ya da eşya taşımak için çanta seçimi yapmak istediklerinde bu bilgilerden faydalanabiliyor.

Görsel üzerinde, yaklaştırma özelliği bulunduğu için en ince detaylar rahatlıkla görülebiliyor. Çanta modelleri, farklı ölçü ve tasarımlara sahip olurken, üzerinde yer alan baskı ve desen seçenekleri değişebiliyor. Yaz günlerinde rahatlıkla kullanılabilecek çiçek desenli ve renk seçenekli modeller, yeni sezon ürünleri olarak yer alıyor.

Guess Askılı Omuz Ve Sırt Çantası

Günlük hayatta en çok tercih edilen çanta modelleri arasında sırt çantaları ilk sırada yer alıyor. Guess askılı çanta modelleri taşıma açısından kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Guess çantaları şık tasarımlara sahip olurken, kullanım kolaylığı da sağlıyor. Guess sırt çantası çeşitleri her zaman en kullanışlı modeller olduğu için tercih edilir.

Kadınlar günlük hayatlarının her alanında bu çanta modellerini rahatlıkla kullanabilecektir. Guess sırt çantası modellerinin iç hacimleri oldukça geniştir ve kadınlar yanlarında daha fazla eşya taşıyabilecektir. Guess askılı çanta modellerinde, siyah, denim, kırmızı, kahverengi, stone gibi farklı renk seçenekleri kullanılmaktadır. Büyük çanta kullanmayı sevenler, tüm renk seçeneklerinde büyük boy çanta seçeneklerini inceleyerek seçim yapabiliyor. Geniş hacimli çanta seçimi yapanlar, kıyafetlerine uyumlu modellerin tümünü ürün kategori sayfasında görüntüleyebiliyor ve seçim yapabiliyor. Sırt çantaları şık ve rahat tasarımlara sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük çanta kullanmayı sevenler için sırt çantası modellerinde, ana bölme haricinde hem iç hem de dış bölmeler yer alıyor. Özel olarak tasarlanan bu bölümler daha fazla eşyanın taşınmasını sağlıyor.

Guess Çanta Fiyatları

Guess çanta fiyatları tüm modeller için %15 indirim seçeneği ile sunuluyor. Kadınlar ihtiyaçları olan ve sevdikleri çanta modellerine uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabiliyor. Çanta fiyatları guess modellerinin her birisinde farklıdır. Bu farklılık ise tamamen ölçü ve tasarım farkından kaynaklanmaktadır.

Tüm çantalarda, kaliteli malzeme kullanılmakta ve dayanıklı ürünler olarak sunulmaktadır. Çanta fiyatlarını karşılaştırmak isteyenler, beğendikleri modelleri seçerek ürün sayfası üzerinden karşılaştırma yapabiliyor. Yeni sezon ürünlerin indirimli fiyat seçenekleri ile sunulması, çanta ihtiyacı olanların kolaylıkla satın almasını sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.