Calvin Klein

Sıralama seçin
SIRALA
368 ürün
Calvin Klein Erkek Short K10K107164 DW4 LACİVERT Calvin Klein Erkek Short K10K107164 DW4 LACİVERT
Yeni Sezon
  • 32
₺ 499,00 ₺ 424,00
- %15
₺ 719,00 ₺ 575,00
- %20
Calvin Klein Slim Fit Pamuklu Jeans Erkek Kot Pantolon J30J317662 1BJ LACİVERT Calvin Klein Slim Fit Pamuklu Jeans Erkek Kot Pantolon J30J317662 1BJ LACİVERT
Yeni Sezon
  • 33/32
  • 34/32
  • 36/32
₺ 719,00 ₺ 575,00
- %20
₺ 289,00 ₺ 245,50
- %15
Calvin Klein Slim Fit Pamuklu Jeans Erkek Kot Pantolon J30J318242 1BJ LACİVERT Calvin Klein Slim Fit Pamuklu Jeans Erkek Kot Pantolon J30J318242 1BJ LACİVERT
Yeni Sezon
  • 30/32
  • 32/32
  • 33/32
  • 36/32
  • 38/32
₺ 859,00 ₺ 687,00
- %20

Kalite ve Şıklık : Calvin Klein

Günlük hayatımızda pek çok giysi markası bulunuyor. Bu markalar müşterilere en iyi olanı sunmak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Bazıları kumaş kalitesini yükseltirken bazıları tasarımına ağırlık verebiliyor. Kendini kaliteli ürünler üretmeye adamış olan bir marka Calvin Klein, müşterilerini düşünerek dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler geliştiriyor. Tişört, çanta, pantolon ve kemer gibi pek çok ürün grubunun yer aldığı bu markada kullanıcılarımız filtreleme yaparak kendine en uygun ürünü seçebilir. Müşteriler filtreleme seçenekleri arasında beden, cinsiyet, ürün grubu ve renk filtrelerini kullanarak kendine en uygun olan ürünü tercih edebiliyor.

Calvin Klein Ürünleri

Sitemizde çeşitli Calvin Klein ürünleri yer alıyor. Bu ürünler arasında Calvin Klein tişörtü bulunuyor. Kaliteli dokuya sahip olan bu tişörtler, yazın ferah tutuyor. Kullanıcıların ihtiyacına en uygun şekilde üretilmiş olan modeller, dayanıklılığı ve kendine has stili ile tanınıyor.

Spor görünümüyle dikkatleri üzerine çeken Calvin Klein erkek tişört modelleri polo yaka,v yaka gibi bir sürü çeşidi barındırıyor. Zerafeti ile adından söz ettiren polo yaka tişört modelleri, özellikle erkeklerin gözü üzerinde.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan Calvin Klein montlar, yağmur kar demeden soğuk ortamlarda sıcak tutmak için üretilmiş durumda. Dayanıklı kumaş türü ile üretilen bu model kullanıcılara güzel bir ürün vaat ediyor. Ürünün en büyük avantajı kışın sıcaklık dengesini koruyarak kişinin soğuktan daha az etkilenmesini sağlamak.

Kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Calvin Klein kazak modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ürettiği kolay kolay yırtılmayan veya zarar görmeyen kazakları ile ön plana çıkan marka, kışın en çok tercih edilen modellerini kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Calvin Klein kazaklarının da en büyük avantajı montlarda olduğu gibi diğer kazaklara göre daha sıcak tutması.

Dışarıda yürüyüş yapmak veya spor yaparken sporun faydalarından en iyi şekilde yararlanmak için kaliteli bir ayakkabı tercihi yapmak lazım. Calvin Klein ayakkabı modelleri bu konuda en doğru seçeneği sunuyor. Bu ayakkabılar ile birlikte kullanıcılar hiç ummadığı kadar hızlı koşabilecek, daha çok rahat edebilecek. Bir taraftan ciddi görünümlü ayakkabıları piyasaya sunan Calvin Klein, diğer taraftan modern ve spor ayakkabıları ön plana çıkarmış durumda.

Bazı kişiler hem geniş hem de rahat taşınabilen bunun yanı sıra kolay bir şekilde hasar almayan çantalara ağırlık vermek isteyebilir. Bu durumda yapılması gereken hemen bir Calvin Klein çantalarından yararlanmak. Markanın sunduğu çantalar kullanıldığı sağlam kumaş yapısı ile yıpranmıyor ve yırtılmıyor. Ayrıca fermuarı dahi yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyabiliyor. Oldukça kaliteli olan Calvin Klein çanta modelleri, kullanıcılara rahat bir taşıma imkanı da sunuyor.

Calvin Klein pantolonları da son zamanlarda sıkça tercih edilen modeller arasında yerini almış durumda. İster kot pantolon olsun ister diğer pantolon modelleri olsun bu modeller müşterilere vazgeçilmez bir rahatlık vaat ediyor.

Bazı kişiler pantolonun sıkmasından dolayı daha rahat bir giysiyi tercih ediyor. Bu konuda kullanıcıların karşısına Calvin klein eşofman modelleri çıkıyor. Yaz kış her mevsimde giyilebilen eşofmanlar, kullanıcılara rahatlık sağlarken aynı zamanda sıkış olmaması sebebiyle oturma ve kalkma sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmıyor. Kullanıcılar gönül rahatlığı ile Calvin Klein eşofmanlarını deneyebilir.

Bazı kişiler bayram hazırlığı içerisinde olabilir veya günlük hayatında bir gömlek tercih edebilir. Bu durumda yapılması gereken hemen bir Calvin Klein gömlek alıp diğer ürünlerinde olduğu gibi rahatlığın ve kalitenin keyfine varmak.

Yaz mevsimi ile birlikte pek çok kişi dışarıda daha rahat gezmek isteyebilir. Bu konuda Calvin Klein markası müşterilerine terlik ve şort modellerini sunuyor. Sıcak havadan bunalanlar için tercih edilen ürünler arasında yer alan bu ürünler, pek çok kullanıcı için önemli olabiliyor. Özellikle denize gidenler veya rahat takılmak isteyenler için tercih konumunda.

Calvin Klein ürünleri arasında yer alan sweatshirt, kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen ürün grupları arasında yer almakta. Bu ürün ile birlikte müşterilerin sağladığı en önemli avantaj soğuk günlerde sıcak kalabilmeleri. Ürün bu detaya göre özel bir şekilde dizayn edilmiş durumda.

Calvin Klein markası, yalnızca bu ürünleri satmıyor. Bunun yanı sıra bu marka ile birlikte gelen ürünler arasında Calvin Klein boxer, Calvin Klein cüzdan, Calvin Klein kemer ürünleri de yer alıyor. Calvin Klein ürünlerinin ortak noktası hepsinin kaliteyle, el emeği göz nuru şeklinde üretilmesi. Kullanıcılara verimli bir hizmet sunmak için üretimi en iyi şekilde gerçekleştirmeye önem gösteren marka, fabrikada ürettiği her ürünü özenle mağazalara dağıtıyor.

Calvin Klein kullanmanın avantajları

Bir önceki konu başlığında ürünün bazı avantajlarından kısaca bahsetmiştik. Bu konu başlığı altında bu ürünlerin avantajlarından detaylı bir şekilde bahsedip hangi özelliklerinin kullanıcılara nasıl faydalar sağlayacağını açıklayacağız. Calvin Klein ürünlerinin sunduğu avantajlar arasında dayanıklılık yer alıyor. Ürünler kaliteli malzemeler ile özenli bir şekilde üretildiği için dayanıklılık üst düzey oluyor. Sağlamlığı ile pek çok testleri başarıyla geçen ürünlerimiz, müşterileri için en doğru hizmeti sunmayı hedefliyor. Mağazamızda satışı yapılan Calvin Klein ürünlerinin en önemli faydası da dayanıklılığı olmakta. Dayanıklı olmasıyla birlikte ürünü yıllar geçse dahi yırtılmadan sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün.

Bu ürünlerin ortak özellikleri arasında muazzam bir görünüm sunması yer almakta. Müşteriler için dizaynının en iyi şekilde yapıldığı bu modeller, Calvin Klein markasını daha da yükseltiyor. Her bir ürünün kendine özgü tasarımı ve kalitesi var. Asaleti ile pek çok ürünü geride bırakan modellerimiz, mağazamızda uygun fiyata siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor.

Özellikle kışın giyilen Calvin Klein mont ve Calvin Klein sweatshirt gibi giysilerin en büyük avantajı sıcaklık dengesini en iyi şekilde koruyabilmesi. Sıcaklığı dengeleyerek vücudun her yerine yayabilen bu ürünler, kişiyi soğuk karlı günlerde dahi sıcak tutabiliyor. Bu da sıcağı seven insanlar için önemli bir detay olmakta.

Calvin Klein Kimdir ? 

Calvin Klein markasının tarihi 60’lı yıllara kadar gidiyor. Calvin Richard Klein, 19 Kasım 1942 tarihinde Yahudi kökenli bir çocuk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde doğdu. Moda tasarımcısı olan Calvin Klein, Isobel Rooney Middle School’da okudu. Eğitiminin devamında ise sanat ve tasarım ile ilgili bir bölümde okudu. 1962’de bir işletmede çıraklık yapan Calvin Klein, 1968 yılında ortağı Barry K. Schwartz ile şirketini kurdu ve modaya kendi firması ile giriş yaptı.

Amerikalı moda tasarımcısı olan Calvin Klein, 1965 yılında Jayne Centre ile evlendi ve 1974 yılında bu evliliği bıraktı. 1967 yılında Marci adında bir çocuğu olan Calvin Klein, 1986 yılında Kelly Rector ile evlendi. Bu evlilik oldukça uzun sürdü fakat 2006 yılında tekrar boşanma gerçekleşti. Günümüzün en büyük moda şirketlerinden birine sahip olan Calvin Klein, yaptıkları ile birlikte pek çok kişiyi de etkisi altına almış durumda.

Calvin Klein günümüzde yaşamını sürdüren bir tasarımcı. Şu anda oldukça yaşlı bir kişi olmasına rağmen halen işine gösterdiği önemi sürdürebiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.