Sırala
Filtrele
Sıralama seçin
SIRALA
48 ürün

Calvin Klein Kadın Çanta Modelleri

Günlük hayatta çok sık kullanılan kadın çantalar, hem ihtiyaç olarak hem de aksesuar olarak kullanılırlar. Neredeyse her kadının vazgeçilmezi olan bu ürünler, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz parçalardır. Ancak bir çantayı uzun yıllar boyunca kullanabilmek için o çantanın kaliteli olması çok önemlidir.

Bu hususta her zaman ön planda olan Calvin Klein kadın çanta modellerimiz, modaya yön verecek türdedirler. Dünyanın bilinen markalarından olan Calvin Klein, tasarlamış olduğu çantalarla kadınların gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Farklı tarzlara hitap edebilecek çok sayıda model çeşitlerine sahip Calvin Klein kadın çanta modelleri ergonomik tasarımlara sahiptirler.

Çantalarımızın her biri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Calvin Klein kadın çanta modelleri arasında; büyük ya da küçük boy, çapraz askılı çanta, omuz çantası, el ya da kol çantası yer alıyor.

Calvin Klein çantalarımızın her biri ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanarak sizlere sunuluyor. Beğendiğiniz çanta modelimizi buradan görüntüleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Calvin Klein çantalarımız aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel parçalardır.

Ck tüm dünyanın tercihinde olan bir markadır. Markamızın sizleri sunduğu çanta modelleri oldukça fazla sayıdadır. Ck çanta kategorimizde dilediğiniz çanta modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ck çanta modelleri farklı tasarım, renk ve model seçenekleri ile karşınızdadır.

Kullanıcıların tercih ve zevkleri göz önünde bulundurularak tasarlanan kadın çantalarımız farklı modellerde üretiliyor. Çanta modellerimizin çoğu farklı tarzlara hitap edebilmeyi başarmaktadır. Calvin Klein çantaları kadınların günlük hayatta eşyalarını yanlarında taşımalarına imkan tanırken aynı zamanda kombinlerine aksesuar olarak da kullanabilmelerine imkan tanır.

Calvin Klein Omuz Çantası

Calvin Klein omuz çantası, sizlere sunmuş olduğumuz çanta modellerimizin başında yer alır. Omuz çantaları günlük hayatın en fazla kullanılan çanta modellerindendir. Kullanımı pratik olan bu çantalar, kadınların vazgeçilmezlerinden olmayı başarmıştır. Günümüzde sıkça tercih edilen bu çantalar, günlük zamanlarda kullanılabilirken aynı zamanda abiye kıyafetlerde de kullanılabilirler.

Omuz çantaları hemen her kıyafetle uyum sağlayabiliyor. Birbirinden şık ve harika Calvin Klein omuz çantalarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sıradan çanta kullanmaktan sıkılan kişiler bu ürünlerimizi rahatlıkla tercih edebilirler. Omuz çantalarımız farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Aynı zamanda farklı renk ve boyut seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Sayfamızı incelediğiniz zaman omuz çantalarımızda şu model seçeneklerimizi görebilirsiniz:

  • Aksesuar eklentili omuz çantası
  • Tokalı omuz çantası
  • Fermuarlı omuz çantası
  • Sade omuz çantası

Gibi modellerimiz omuz çantasında farklılıklar arayanlara göredirler. Hemen her türlü ortamda kullanılabilecek olan omuz çantaları, renkli tasarım arayışında olanlar için oldukça uygundur.

Omuz çantalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Ayrıca genel olarak birçok kadın omuz çantası kullanmayı sever. En uygun fiyatlı ve en marka kadın çanta modellerini burada bulabilirsiniz. Her yerde kullanabileceğiniz omuz çanta modellerimiz aynı zamanda kombinleriniz için de önemli bir aksesuardır.

CK Kadın Çanta

CK kadın çantalar, sizleri bambaşka bir dünyaya götürürler. Kombinlerin tamamlanmasında kilit role sahip olan çantalar özel hayatın, iş hayatının ve günlük yaşamın en değerli parçalarından biri olabilmeyi başarmışlardır.

CK çantalarını incelediğinizde her zevke hitap eden bir parça olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Farklı renklerde tasarlanmış olan Calvin Klein kadın çantaları; desenli, yazılı, figürlü, resimli ve sade olarak üretilebiliyor.

Kadın çantaları tasarımından kumaşına ve büyüklüğünden rengine kadar farklılaşabiliyor. Ayrıca kadın çanta modellerinde kullanılan materyaller de modele göre değişebiliyor. Çanta materyallerinde farklılık olması çantanın görüntüsünde de farklılık meydana getiriyor.

Hasır kadın çanta modelleri günlük zamanda kullanılabileceği gibi aynı zamanda plajda da kullanılan çanta modelleri arasında yer alıyor. Bel çanta modelleri ise eski zamanlardan kalan bir model olmasına rağmen popülerlik kazanmış olan tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Bu çantalar bel bölgesinde kullanılabilecekleri gibi göğüs bölgesinde de kullanılabilirler. Bunların yanı sıra çapraz çanta modellerinden omuz çanta modellerine kadar çok fazla çanta modelini sizlere sunuyoruz. CK çanta exxeselection sayfamızda dilediğiniz kadın çanta modellerine erişim sağlayabilirsiniz.

Calvin Klein Kadın Çanta Fiyatları

Burada aradığınız en kaliteli ve en uygun fiyatlı çantaları bulabilirsiniz. Calvin Klein çanta fiyatları  malzemesine, büyüklüğüne, şekline, rengine ve modeline bağlı olarak değişir. Örneğin; Calvin Klein kumaş çantalar ile deri ve rugan çantalar arasında fiyat farkı bulunuyor.

Farklı fiyatlara sahip olan Calvin Klein kadın çanta modellerini burada listeleyebilirsiniz. Calvin Klein çantaları azalan ya da artan şeklinde sıralanabilir. Calvin Klein çanta modellerini artan fiyatlara göre sıraladığınız zaman en uygun fiyatlı çanta modeli ile karşı karşıya kalırsınız.

Fiyat listelemesi yaptığınız zaman bütçenize en uygun olan Calvin Klein kadın çantasını bulabilirsiniz. Burada her kadın, çanta için ayırdığı bütçesine uygun bir model bulabilir.

Dilerseniz çantaları malzeme, boyut, renk ve model olarak da filtreleme yapabilirsiniz. Calvin Klein markasından asla vazgeçmeyen kadınlar, uygun bütçelerle bu çantalara sahip olma şansı yakalayabilirler. Hızlı ve kolay bir şekilde kadın çanta modellerine sahip olabilmek için doğru yerdesiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.