Babalar Günü

Tarz ve Şık Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü

Babalar Günü, Haziran ayının üçüncü pazar günü Babalarımız için kutlanan özel bir gündür. Değerli babanızı mutlu edeceğinizi düşündüğümüz birbirinden güzel hediye seçenekleri Exxe Selection'da sizleri bekliyor. Babalar Gününe özel en lüks markaların en özel parçalarını babanıza hediye edebilirsiniz.

Babalar Günü Hediye Seçimleri

Babalar günü ilk kez 19 Haziran 1910 yılında Washington’da kutlanmaya başlanmıştır. Başlarda resmi olarak kabul edilmeyen Babalar Günü, 1966 yılında resmen kabul edilmiş ve her yıl haziran ayında kutlanmaya başlanmıştır.

Klasik Tarzı Benimseyen Babalara Hediye Önerileri

Babanız klasik giyim tarzına sahip biriyse ona en lüks markaların özel kreasyonlarından güzel bir gömlek satın alabilirsiniz. Yoğun bir iş hayatına sahipse, gömleğin tamamlayıcı parçasıolan bir ceket ya da takım elbise hediye edebilirsiniz. Tüm bu parçaların tamamlayıcısı olarak ona güzel bir klasik ayakkabı alabilirsiniz.

Spor Giyinen Babalar İçin Hediye Önerileri

Spor giyim tarzını günlük hayatında sık kullanan babalar için tişört veya jean pantolonlar vazgeçilmez parçaların başında gelmektedir. Babanızın yoğun sportif faaliyetleri varsa hem şık hem rahat hissedebilmesi için ona eşofman takımı, günlük ayakkabı gibi hediyeler alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.