Sıralama seçin
SIRALA
15 ürün
Birkenstock Gizeh Eva Çocuk Terlik 1015464 FUŞYA Birkenstock Gizeh Eva Çocuk Terlik 1015464 FUŞYA
Yeni Sezon
 • 32
Birkenstock Rio Eva Çocuk Sandalet 1015463 FUŞYA Birkenstock Rio Eva Çocuk Sandalet 1015463 FUŞYA
Yeni Sezon
 • 29
Birkenstock Gizeh Bf Çocuk Terlik 1012526 BAKIR Birkenstock Gizeh Bf Çocuk Terlik 1012526 BAKIR
Yeni Sezon
 • 31
 • 32
Birkenstock Gizeh Bf Unisex Terlik 846133 B KAHVE Birkenstock Gizeh Bf Unisex Terlik 846133 B KAHVE
Yeni Sezon
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
Birkenstock Gizeh Eva Unisex Terlik 128221 BEYAZ Birkenstock Gizeh Eva Unisex Terlik 128221 BEYAZ
Yeni Sezon
 • 44
Birkenstock Gizeh Eva Unisex Sandalet 128201 SİYAH Birkenstock Gizeh Eva Unisex Sandalet 128201 SİYAH
Yeni Sezon
 • 37

Günlük yaşamda insanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de terliklerdir. Bu güzel ürünler her zaman için gün boyunca ayakların rahat ve iyi bir durumda olmasını sağlarlar. Bay bayan hemen herkes kendi ayak yapısına uygun konforlu ve şık tasarımlı terlik ürünleri bulabilir. Almanya merkezli kaliteli markalardan biri olan Birkenstock bünyesinde istenilen tarzda birçok hoş nitelikte ürüne ulaşılabiliyor. Sitemizde bizler bu markanın en iyi ürünlerine sizler için özel olarak yer veriyoruz.

Birkenstock Terlik Modelleri

Terliklerin en güzel özelliklerinden biri, tasarımsal açıdan yaratıcı fikirlerin en geniş çerçevede kullanılabildiği ürünler olmalarıdır. İnsanların ihtiyaçlarına göre bu terlikleri en elverişli koşullarda tasarlayabilmek için daima bir şans vardır. Kaliteli markalar genel olarak bu prensiple ürünlerini büyük bir özveri ve titizlikle tasarlamaya çaba gösterirler.

Diğer ürün seçeneklerinde olduğu gibi insanlar terlikler konusunda da kendilerine hitap eden ve her açıdan onları iyi hissettirecek ürünleri seçmeye çalışırlar. Bay veya bayan hemen herkes için çoğunlukla durum bu şekilde gelişir. Giyim tarzına uyum sağlayacak şekilde birbirinden farklı terlik modelleri arasından en uygun olanları seçebilmek her zaman için olanaklıdır.

Modeller arasında doğru ve iyi tercihler yapılması, uzun vadede satın alınan terliklerin memnuniyetle kullanılabilmesine bir şans verir. Terlikler genel olarak gündelik yaşamda birçok farklı noktada kullanılabilirler. Ev ortamları bu ürünlerin keyifle kullanılabileceği en iyi yerler arasında bulunur. Buna ek olarak seyahat edildiği durumlarda veya tatil yapıldığı alanlarda da yine bu terlik ürünleri insanlara güzel bir konfor sağlayarak rahatça hareket edebilmelerine bir şans tanır.

Terlik modelleri konusunda en iyi tasarımlarıyla dünyada hemen her insanın ilgi gösterdiği markalardan biri olarak ön plana, Birkenstock markası çıkıyor. Rahat yapılı ve şık tasarımlı terlik ürünlerini üretmesiyle bilinen bu marka genel olarak tüm çalışmalarını ortopedik ürünler tasarlamak üzerine yapıyor. Birkenstock markasına ait terlik modelleri arasından bir seçim yapan kişiler her açıdan ayaklarının ortopedik açıdan ne derece rahat ve iyi olduklarını fark edebiliyorlar.

Birkenstock markasının terlik seçimleri aşamasında insanlara çok farklı türden çeşitlilikler sunması, ürünler konusunda hemen herkesin kişisel düzeyde beklentilerini en iyi şartlarda karşılamasına bir imkân veriyor. Farklı boyutlarda ve göze hoş gelen renk yapılarında en harika tasarımda ürünler bu marka bünyesinde rahatlıkla temin edilebiliyor.

Yine bu terliklerde mevcut olan kayış yapısı türlerine bağlı olarak da tam istenildiği gibi ürünlerin satın alınması her zaman için mümkün olabiliyor. Terlik ürünlerini temin etme noktasında online olanakların insanlara sağladığı oldukça iyi bir kolaylık vardır. Çünkü bu olanaklar sayesinde ürünler konusunda teknik detaylar çok daha kapsamlı bir şekilde ele alınır ve bu doğrultuda hangi ürünün seçileceğine bir karar verilir.

Birkenstock markalı kaliteli terlik ürünleri için de bu güzel fırsattan yararlanılabilir. Terlikler konusunda eşsiz tasarım ve en kullanışlı nitelikte ürünleri bir araya getiren Exxe Selection firması olarak bizler, online alanda bu markanın terlik ürünü modellerine kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz gibi sitemiz üzerinden Birkenstock markalı olan kendinize hitap edecek yapıda ürünlere bakabilir ve keyifle tarzınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Modeller konusunda her bir farklı seçeneği değerlendirerek en doğru tercihleri yapma şansını elde edebilirsiniz. Tüm dünyada adında sıklıkla söz ettiren ve birçok insanın kullanım deneyimleri itibariyle oldukça olumlu yorumlar yaptığı Birkenstock markası bünyesinde en iyi tarzlarda terlik modelleri olduğunu görebilmek mümkündür. Exxe Selection firması olarak sizleri kaliteli birçok Birkenstock terlik modeliyle bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Giyim tarzınızla kombine şekilde kullanabileceğiniz en şık görünümlü bu markaya ait terlik modellerini en güzel şartlarda sitemizden seçerek temin edebilirsiniz. Alman merkezli bir firma olan ve oldukça kaliteli tasarımda ürünler üreten Birkenstock markasının terlik modelleri arasında oldukça geniş bir çeşitlilik olması durumu söz konusudur. Gizeh Eva, Arizona Eva, Gizeh Barbados, Evari ve Ramses gibi modeller, Birkenstock markalı harika terlik modelleri arasında yer alıyorlar.

Her bir farklı model yapısında terliğin kendisine özel şekilde bünyesinde barındırdığı birtakım güzel özellikler mevcut bulunuyor. Sitemiz üzerinden bu güzel model seçeneklerinde ürünlere yönelik tüm teknik detaylara en kapsamlı şekilde bakabilir ve her biri hakkında iyi fikirler elde edebilirsiniz.

Birkenstock terlik modelleri konusunda bir inceleme yaptığınızda karşınıza parmak arası tasarımlı, standart tasarımlı, unisex ve günlük kullanıma uygun birçok seçeneğin çıktığını görebilirsiniz. Sizleri kalitesiyle her zaman kendisini kanıtlamayı başarmış Birkenstock markalı ürünlerle bir araya getirmekten oldukça hoşnut bir durumdayız.

Arzu ettiğiniz gibi ilgili modeller kapsamında boy ve renk yapılarını da belirleyerek tamamen kendinize uygun olacak nitelikte terlikleri sitemizin ilgili kategorisinden seçip sipariş edebilirsiniz. Boy, renk ve ölçü gibi unsurlara yönelik filtreli aramayı sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Terlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birbirinden faklı tarzlarda üretimleri yapılabilen terlikler hem bay hem bayan ve hem de çocukları için günlük hayatın en vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Her bir bireyin anatomik açıdan ayak yapısı bir diğerine göre bir farlılık gösterdiğinden terlik konusundaki ihtiyaçlar da buna bağlı şekilde değişebiliyor.

Bu bakımdan bir terlik ürününü seçerken hemen her insanın bunun gibi birtakım önemli unsurları daima dikkatle göz önüne alması gerekiyor. Çünkü eğer bu aşamada doğru ve iyi kararlar alınırsa uzun süreler verimlilikle kullanılabilecek terliklere sahip olunmuş oluyor. Terlik ürünleri konusunda her zaman için olması arzu edilen şeylerden biri, onun ayakları yeterince rahat hissettirebilmesidir.

Ayaklara tam anlamıyla uyum sağlayan, onu sıkmayan ve rahatça hareket edilmesini destekleyen türde ürünlerden birçok insan güzel faydalar elde eder. Özellikle yürüyüş esnasında terliklerin ayaklarda herhangi bir yere baskı yapmaması ve tamamen esnek şekilde bir hareket etme şansı vermesi bu noktada önemli olan hususlar arasındadır. Gündelik yaşamda kullanılan ayakkabı ürünlerinin numarasıyla terliklerdeki numaralar nadiren de olsa bazen örtüşmeyebilir.

Bu bakımdan numara konusundan yola çıkarak terlikleri satın alırken öncelikli olarak değerlendirme aşamasında daha çok onun ayağa ne kadar uyumlu olduğuna dikkat verilmesi gerekir. Bu yönde bir bakış açısıyla hareket edilmesi her zaman için terlik seçimine yönelik daha sağlıklı kararların alınabilmesine bir şans tanır.

Birkenstock markalı terlik modelleri arasında numaralara ilişkin neredeyse herkesin ihtiyacına uygun güzel seçeneklerin olduğu rahatlıkla görülebilir. Exxe Selection sitemiz bünyesinde bu güzel markanın harika tasarım terlik ürünlerine ilişkin olarak dilediğiniz gibi numara seçimlerini yapabilir, ürünü temin ederek deneyebilirsiniz. Numara beklediğiniz gibi ayağınıza iyi bir uyum sağladıysa sahip olduğunuz bu kaliteli ürünü uzun süreler kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer farklı bir numara terliği temin etmek istiyorsanız da değişim yönündeki taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun için terliğin etiket ve diğer ibarelerini yerinden çıkarmadan denemeniz ve sonrasında değişim için firmamıza bir talepte bulunmanız gerekir. Terlik seçimi aşamasında hemen herkes için önem arz eden farklı konulardan bir başkası ise, mevsimine uygun şekilde terlikleri tercih etmeye çalışmaktır.

Bazı terliklerin kayış ve bağlantı kısımları daha geniş ebatlı olabildiği gibi diğerlerinde ise bu kısımlar biraz daha ince yapılı olabiliyor. Sıcak havalarda terleme daha fazla olabileceği için bu tür mevsimlere uygun olarak mümkün mertebe ayağın rahat hava alabileceği modelleri seçmeye çalışmak gerekiyor. Birkenstock markasının bu yönde beklentilere cevap verecek şık ve hoş tasarımlı birçok ürünü bulunuyor.

Sitemizden her mevsimsel dönemde kullanabilmeye uygun Birkenstock markalı konforlu tasarımda ürünlere kolayca ulaşılabiliyor. Sizler de sıcak havalarda terleme yapmayan tarzda terlik ürünlerine ilgili kategorilerimiz arasından detaylıca göz atabilirsiniz. Memnun kalacağınız şekilde terlik ürünlerini seçerken ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi konusuna da daima dikkat etmelisiniz.

Çünkü malzeme yapısı yeterince iyi olmayan terliklerin potansiyel olarak ayağa birçok açıdan zarar verme ihtimali vardır. Hem cildin tahriş olması ve hem de ayaklara hareket esnasında bir esneklik vermemesi gibi sorunlar bu doğrultuda ortaya çıkabilir. Dünyada birçok insanın terlik ürünleri konusunda tercih ettiği markalardan olan Birkenstock markasının genel olarak ürünlerinde oldukça iyi türden malzeme bileşenleri kullanılıyor.

Bu bileşenlerin cilde ve vücuda zarar verici bir niteliği bulunmuyor. Doğal mantar tabanlı ürünler üreten Birkenstock firması, şok emilim özelliği olan konforlu terlikleri en iyi şartlarda müşterilerine sunuyor. Sitemi üzerinden sizler de bu malzeme kalitesinde üretilmiş kolaylıkla bakabilirsiniz.

Birkenstock Fiyatları

Günlük yaşamda kullanıma uygun nitelikte üretimleri yapılan terliklerin birçok açıdan fiyatları bazı hususlar bünyesinde bir farklılık gösterebilir. Genel olarak arzu edilen şey daima hem kaliteli hem konforlu ve hem de ayağa tam olarak uyumlu ürünleri en uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alabilmektir. Terlik ürünlerini satın alırken esas olarak asıl göz önünde bulundurulması gereken şey, o terliklerin sunduğu kalite ve rahatlıktır. Buna uyum sağlayarak bir terliği temin etmek en doğru kararlardan biri olur.

 • Terlikleri numara, ebat ve boy ölçüleri,
 • Terliklerde mevcut olan renk ve işlemeli desen yapıları,
 • Terliklerin taban ve kayışlarının malzeme yapısı,
 • Yeni sezon mu yoksa önceki dönemlere ait bir tasarım mı oldukları,
 • Bay, bayan veya çocuklar için üretilmiş olmaları,
 • Hangi amaçlı kullanıma uygun oldukları,
 • Standart tasarım veya parmak arası tasarımlı olup olmadıkları,

Genel itibariyle terliklerin fiyatları bu türden bazı önemli unsurlar çerçevesinde bir değişikliğe sahip olabilir. Birkenstock markası bünyesinde de terlik ürünlerini temin ederken daima fiyatlar bu tarz dinamiklere bağlı şekilde belirlenir. Beğenilen ve satın alma yönünde bir karar verilen ürünleri en makul fiyatlar özellikle çeşitli kampanya dönemlerinde alabilmek mümkündür.

Exxe Selection firması olarak bizler, fiyatlar konusunda da tüm müşterilerimize daima en iyi şartlarda yardımcı olabiliyoruz. Yeni sezon birçok Birkenstock markalı terlik ürününü sizlere oldukça uygun fiyatlar üzerinden sunabiliyoruz. Bütçenizi daima en tasarruflu şekilde kullanma noktasında dilerseniz sizler de sitemizi seçebilir ve kullanımda rahatlık elde edebileceğiniz şık tasarım özelliğinde ürünleri bizlerden satın alabilirsiniz.

Sipariş işlemleri sitemiz üzerinde oldukça kolay bir şekilde yerine getirilebiliyor. Bu aşamada yapmanız gereken şey öncelikle Birkenstock markasının olduğu kategori kısmına girmenizdir. Akabinde gözünüze hoş gelen ürünü seçmeniz ve ardından üzerine tıklamanızdır. Daha sonrasında açılan ilgili sayfada beden ve adet seçimlerini yapmalısınız.

Sepet ekleme işleminden sonra ilgili kısma geçiş yapmalı ve devamında ödemeye git bölümüne dokunmalısınız. Burada sitemize istenen kişisel bilgileriniz girdikten sonra ödeme işlemlerinizi yerine getirmeli ve siparişlerinizi başarıyla oluşturmalısınız. Tüm işlemler bittikten sonra artık oldukça 2 ila 6 iş günü gibi kısa süreler içerisinde bu ürünleri temin etme şansın elde etmiş olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.