Sırala
Filtrele
Sıralama seçin
SIRALA
56 ürün
Calvin Klein Pamuklu Bisiklet Yaka Uzun Kollu Regular Fit K10K111847YAF Erkek T Shirt K10K111847 YAF BEYAZ Calvin Klein Pamuklu Bisiklet Yaka Uzun Kollu Regular Fit K10K111847YAF Erkek T Shirt K10K111847 YAF BEYAZ
Yeni Sezon
 • XL
Calvin Klein Logolu Bisiklet Yaka % 100 Pamuk Regular Fit J30J323483YAF Erkek T Shirt J30J323483 YAF BEYAZ Calvin Klein Logolu Bisiklet Yaka % 100 Pamuk Regular Fit J30J323483YAF Erkek T Shirt J30J323483 YAF BEYAZ
Yeni Sezon
 • M
 • XL
Calvin Klein Organik Pamuklu Slim Fit J30J323299YAF Erkek T Shirt J30J323299 YAF BEYAZ Calvin Klein Organik Pamuklu Slim Fit J30J323299YAF Erkek T Shirt J30J323299 YAF BEYAZ
Yeni Sezon
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL
Calvin Klein Organik Pamuklu Regular Fit Bisiklet Yaka Erkek T Shirt J30J322466 BEH SİYAH Calvin Klein Organik Pamuklu Regular Fit Bisiklet Yaka Erkek T Shirt J30J322466 BEH SİYAH
Yeni Sezon
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL

Tişörtler, giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen ve aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan türde ürünlerdir. Sıcak ve havaların ısınmaya başladığı yaz dönemlerinde her zaman bu güzel ürünler insanlar tarafından kullanılmaya başlanır.

Vücuda iyi uyum sağlayan ve yeterince konforlu tişört ürünlerini her zaman için memnuniyetle kullanabilmek mümkün olur. Genellikle kaliteli markalar bünyesinde en özel şekilde tasarlanmış olan ürünlerde bu yönde birtakım nitelikleri görebilmek mümkündür.

Bütün dünyanın tanıdığı ve bildiği Calvin Klein markasına ait çok harika tasarımlarda ve herkesi mutlu edecek türde birçok ürünün olduğu görülebiliyor. Birçok farklı yerde ürünlerini müşterileriyle buluşturmak için fiziki mağazalar üzerinden satış yapan Calvin Klein markası, online alanda da iyi bir etkinlik gösteriyor.

Oldukça kaliteli tişörtler üreten Calvin Klein markasının ürünlerini doğrudan insanların her zaman online ortamdan temin edebilmesi şansı bulunuyor. Sitemiz bünyesinde bizler bu yönde bir girişime karşılık vermek için insanlara güzel destekler sağlıyoruz.

Bu markanın şık ve hoş tasarıma sahip tişört ürünlerinin satışını direkt olarak sitemiz üzerinden yapıyoruz. Eğer günlük yaşamınızda hem rahat ve hem de her bir farklı ürünle kombine şekilde kullanmak istediğiniz kaliteli tişört ürünlerine sahip olmak isterseniz sitemizden kolayca alışverişler yapabilirsiniz.

Kendinize uygun en hoş şekilde seçebileceğiniz Calvin Klein tişörtlerini dilerseniz renk uyumu iyi olan bir gömlekle kombinleyebilir, yeni ve özgün tarzlar yaratabilirsiniz. Renk çeşitliliği konusunda tişörtlere dair sitemizde hemen her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Calvin Klein Erkek T-Shirt Modelleri

Tişörtlerin en güzel özelliklerinden biri, modelleri ve tasarımları bakımdan çok farklı şekillerde üretilebilmeleridir. Bu ürünlerin tasarımı aşamasında onların yakalarının, renklerinin, önündeki desen ve şekillerinin her bakımdan isteğe ve yaratıcılığa göre ayarlanabilmesi mümkün olabiliyor.

Bu durum insanların giyim konusuna her açıdan daha yenilikçi ve güzel şekilde bakabilmelerine bir olanak sağlıyor. Ürünlerini üretirken daima bu prensiple hareket eden Calvin Klein markasına ait t-shirt tasarımsal olarak ne kadar harika bir model çeşitliliğinin olduğu görülüyor.

Herkesin bu markanın güzel tişört ürünlerine erişebilmesi için bizler sitemizde oldukça güzel bir model çeşitliliğine yer veriyoruz. Hemen her türde tasarıma sahip kaliteli CK marka t-shirt sitemiz üzerinden müşterilerimize satıyoruz.

Arzu ederseniz sizler de gündelik yaşamınızda en hoş şekilde kullanabileceğiniz CK erkek t-shirt ürünlerini sitemizden her zaman kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bunun için sitemizde yer verdiğimiz ürün kategorileri arasından Calvin Klein markasını seçebilir ve birbirinden farklı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Genel olarak sitemizde yer verdiğimiz CK erkek t-shirt modelleri arasında pamuklu V yaka, slim fit pamuklu düğmeli ve bisiklet yaka baskılı t-shirt ürünlerimiz bulunuyor. Her bir ürün farklı renk ve desen seçenekleriyle doğrudan sitemizden temin edilebiliyor.

Calvin Klein Tişört

Calvin Klein tişörtler son modaya uyumlu şekilde en yeni halleriyle sürekli üretiliyorlar. Daima özgün ve yeni tasarıma sahip ürünler denemek istiyorsanız bu markanın ürünlerine bir göz atmanız yeterli olur. Renkler ve desenler konusunda arzu ettiğiniz hemen her ürüne daima farklı zamanlarda yeni halleriyle ulaşabilmeniz mümkündür.

Bu güzel CK markalı tişörtlerin oldukça güzel renk çeşitliliği sayesinde alt giyim konusunda bununla uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz kullandığınız aksesuar ürünlerini de doğrudan tişörtünüzü temel alacak şekilde seçebilirsiniz.

Sitemizde ilgili kategoriye giriş yaptıktan sonra karşınıza birbirinden farklı birçok Calvin Klein markalı ürünün geldiğini görebilirsiniz. Bunlar arasından uygun şekilde seçimler yapmanızı takiben kolayca siparişlerinizi oluşturabilir ve bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Calvin Klein Marka Tişörtler

Calvin Klein markalı tişörtlerin en önemli özelliklerinden biri, daima gün içerisinde insanların çok rahat ve konforlu bir şekilde hareket edebilmelerine imkân tanımasıdır. Vücudu asla rahatsız etmeyen kaliteli kumaş malzemesinden üretildikleri için CK markalı ürünler her yönüyle memnun edici şekilde kullanılabiliyorlar.

Çoğunlukla pamuk yoğunluklu üretildikleri için vücut ve cilt sağlığının en iyi biçimde korunmasına yardımcı olabiliyorlar. Ter ve kötü koku oluşumları gibi sorunları da önemli bir ölçüde engelleyen CK markasına ait ürünler bu açıdan da insanların memnun olmalarına bir imkân tanıyabiliyor.

Eğer uzun vadede her yönüyle kullanmaktan keyif alacağınız ve rahatça kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmak isterseniz doğrudan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kendi giyim planlarınıza uygun şekilde Calvin Klein markalı ürünleri uygun sipariş işlemleriyle bizlerden satın alabilirsiniz.

Calvin Klein Tişört Fiyatları

Yüksek kalitesi ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle satışı yapılan Calvin Klein tişörtlerin fiyatları genel itibariyle biraz yüksek olabiliyor. Ancak eğer doğru yerden alışveriş yapılırsa bu ürünlerin fiyatları çok daha düşük bir hale ve makul seviyelere gelebiliyor.

Sitemizdeki ürünlere göz atarken bir yandan da fiyatlara bakarsanız ne kadar iyi ve harika indirim fırsatlarının olduğunu görebilirsiniz. Bizler eşsiz güzellikte ve şık tasarıma sahip birçok Calvin Klein markalı ürünü %15 ve hatta %40’lara varan indirimlerle sitemizden satıyoruz.

Bütçenizi en tasarruflu ve uygun şekilde kullanmak isterseniz CK markalı kaliteli tişörtleri doğrudan sitemizden alabilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.