Yeni Sezon
₺ 1.749,00
Tommy Hilfiger Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16387 TH0 BEYAZ-PEMBE
Tommy Jeans Kadın Cüzdan
Yeni Sezon
Tahmini Teslimat Tarihi : 19.07.2024 - 22.07.2024

Tommy Hilfiger Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16387 TH0 BEYAZ-PEMBE

Ürün Özellikleri
Marka :Tommy Jeans

Model : Cüzdan

Desen : Logolu

Materyal : % 100 Poliüretan

Ürün Ölçüsü : 11 x 2 x 7,8 cm

Detay :
-Marka logosu
-Fermuar kapama
- Kart yuvası

Üretim Yeri : Kamboçya

2DEAW0AW16387TH0.2536
185494
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398930223, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16389 BDS SİYAH Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16389 BDS SİYAH (1)
Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16390 ACG BEJ Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16390 ACG BEJ (1)
Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16390 BDS SİYAH Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16390 BDS SİYAH (1)
Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16389 ACG BEJ Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Fermuarlı Bayan Cüzdan AW0AW16389 ACG BEJ (1)
Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Telefon Bölmeli Unisex Cüzdan AW0AW15834 BDS SİYAH Tommy Jeans - Tommy Jeans Logolu Telefon Bölmeli Unisex Cüzdan AW0AW15834 BDS SİYAH (1)
Yeni Sezon
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.