Yeni Sezon
₺ 2.129,00
Vans Ua Classic Slip-On Unisex Ayakkabı VN0A3JEXPU11 SİYAH-BEYAZ
Kadın Sneaker
Yeni Sezon
Tahmini Teslimat Tarihi : 26.06.2024 - 29.06.2024

Vans Ua Classic Slip-On Unisex Ayakkabı VN0A3JEXPU11 SİYAH-BEYAZ

Ürün Özellikleri
Marka : Vans

Model : Ua Classic Slip-On Ayakkabı

Giyim Tarzı : Günlük Spor

Materyal : Kanvas

Taban Bilgisi : Kauçuk
3S00VN0A3JEXPU11.486
86620
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398930223, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Vans - Vans UA Authentic Sneaker Unisex Ayakkabı VN000EE3BKA1 SİYAH Vans - Vans UA Authentic Sneaker Unisex Ayakkabı VN000EE3BKA1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans UA SK8-Hi Stacked Günlük Bayan Ayakkabı VN0A4BTWVLV1 SİYAH-BEYAZ Vans - Vans UA SK8-Hi Stacked Günlük Bayan Ayakkabı VN0A4BTWVLV1 SİYAH-BEYAZ (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans Günlük Spor Otantik Authentic Unisex Ayakkabı VN0009PVBKP1 KOYU GRİ Vans - Vans Günlük Spor Otantik Authentic Unisex Ayakkabı VN0009PVBKP1 KOYU GRİ (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans UA ComfyCush Era Çiçekli Sneaker Bayan Ayakkabı VN0A5DYBMUL1 PEMBE-MOR Vans - Vans UA ComfyCush Era Çiçekli Sneaker Bayan Ayakkabı VN0A5DYBMUL1 PEMBE-MOR (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans Classic Slip On Unisex Ayakkabı VN000EYEBKA1 SİYAH Vans - Vans Classic Slip On Unisex Ayakkabı VN000EYEBKA1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans Authentic Unisex Ayakkabı VN000EE3BLK1 SİYAH Vans - Vans Authentic Unisex Ayakkabı VN000EE3BLK1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans Old Skool Unisex Ayakkabı VN000D3HBKA 1 SİYAH-SİYAH Vans - Vans Old Skool Unisex Ayakkabı VN000D3HBKA 1 SİYAH-SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans UA SK8-Low Sneaker Unisex Ayakkabı VN0A4UUK6BT1 SİYAH Vans - Vans UA SK8-Low Sneaker Unisex Ayakkabı VN0A4UUK6BT1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans Ua Old Skool Unisex Ayakkabı VN0A38G1NRI1 SİYAH Vans - Vans Ua Old Skool Unisex Ayakkabı VN0A38G1NRI1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
Vans - Vans UA SK8-Hi Sneaker Unisex Ayakkabı VN000D5IB8C 1 SİYAH Vans - Vans UA SK8-Hi Sneaker Unisex Ayakkabı VN000D5IB8C 1 SİYAH (1)
Yeni Sezon
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.