Sırala
Filtrele
Sıralama seçin
SIRALA
116 ürün

Kadınlar tarafından en fazla tercih edilen aksesuarlar arasında çantalar bulunur. Çantaların aksesuar olarak kullanılmasının en temel nedeni kıyafetlerin tamamlayıcısı olmalarıdır. Bu sayede davetlerde veya diğer ortamlarda kıyafetlerle uyum içerisinde olarak kadınların şık görünmesini sağlarlar. Çantaların aksesuar olarak tercih edilmesinin dışında eşya taşımayı kolaylaştırma gibi işleve sahip olmaları kadınların çantalardan vazgeçememesine neden olur. Günümüzde kadınların beğenisi ve kullanımına sunulan çok sayıda kadın çantası ve markası vardır. Michael Kors markası çanta üretiminde öne çıkan markalar arasında bulunur.

Michael Kors markası, markaya ismini veren modacı Michael Kors tarafından kurulan bir moda şirketidir. Bu şirketin temelleri 1981 yılında atılmıştır. Amerika merkezli olarak kurulan moda şirketi günümüzde dünyanın pek çok ülkesine satış yaparak kaliteli ürün kullanmak isteyen moda tutkunlarına hitap eden bir marka haline gelmiştir. Marka çanta, ayakkabı, giyim ürünler, saat ve parfüm satışını gerçekleştirir.

Michael Kors şirketi üretimini sağladığı ürünler sayesinde giyim, çanta ve ayakkabı gibi alanlarda moda trendlerinin belirlenmesine yardımcı olur. Bu sayede markayı takip eden kişiler modaya uygun giyinme veya aksesuar kullanma imkanı elde ederler. Ürünlerinde bulunan şık detaylar sayesinde şıklık arayışında olan kadınların istedikleri aksesuarları kolaylıkla kullanabilmelerine imkan sağlar. Ayrıca ürünlerindeki kalite sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek ürünlere sahip olunmasını sağlar.

Michael Kors çantasız dışarıya çıkamayan kadınlara hitap eden bir markadır. Çanta modelleri konusunda geniş bir çeşitliliğe sahip olan marka farklı zevklere ve stillere uygun çantaların üretimini yapar. Bu sayede markayla tanışan her insanın ihtiyaç duyduğu çanta modeline sahip olmasını sağlar. Ayrıca çantaların farklı renklerde üretilmiş olması kıyafetlerle uyumlu kullanıma da yardımcı olur.

Michael Kors tarafından satışa sunulan kadın çantalarında yaygın görülen özellikler ise şunlardır;

 • Çantalar sade, modern ve zarif çizgilere sahip ürünlerdir.
 • Markaya ait çantalar omuz askılı, kol, vintage, zincir askılı, geniş hacimli, mini, kapitone, ayarlanabilir askılı, uzatma askılı, geometrik şekilli ve büzgülü modellere sahiptirler.
 • Michael Kors çantalarında fermuar, mıknatıs, zincir ve aksesuar detayları vardır.
 • Modaya uygun olarak tasarlanan çantalar tek bölmeli veya çok bölmeli olarak tasarlanmıştır.
 • Kadın çantaları klasik, spor ve özel günler için üretilmiş çeşitlere sahiptir. Bu çeşitler sayesinde her dönemde kullanılabilecek çanta modellerine ulaşmak mümkün olur.
 • Kadın çanta modelleri arasında farklı yaş gruplarına hitap eden modeller vardır. Bu sayede kadınlar yaşlarını yansıtacak çantaları kullanma imkanı elde ederler.
 • Çantalarda tercih edilen renkler genel olarak klasik renklerdir. Bu sayede farklı kıyafetlerle aynı çantanın kullanılması mümkün olur.
 • Michael Kors çantalarında markaya ait yazı veya logo bulunur. Böylelikle çanta için dünyaca ünlü markayı tercih etmiş olan kişiler kullandıkları çanta markasının herkes tarafından bilinmesini sağlayabilirler.
 • Kadın çantaları kaliteli üretim materyalleri kullanılarak üretilmiş olan ürünlerdir. Bu sayede satın alınan Michael Kors çantalarının uzun yıllar kullanılması mümkün olur. İleriye dönük moda trendlerine uygun olarak tasarlanan bu çantalar her dönemde kullanıma uygun modellerdir.
 • Michael Kors çantaları kadınların kullanımına bağlı olarak geniş ve küçük formlu olarak üretilmişlerdir. Bu nedenle ebat ölçülere modelden modele göre değişiklik gösterir. Çantasının yanında yük olmasını istemeyenler küçük formlu modelleri tercih ederken çok fazla eşyayı yanında bulunduranlar geniş formlu modelleri tercih ederler.

Kadınlar için özel olarak tasarlanan ve tasarımda modaya uygunluğa önem veren markaya ait çantalar online satın alınabilirler. Türkiye’nin ve dünyanın her yerine ulaştırılan bu çantalar ünlü markanın hemen herkeste olmasını sağlar. Bu sayede ünlü ve kaliteli ürünlere sahip markanın her yerde duyulmasını da sağlanmış olur.

Michael Kors Çanta

Kadınlar için şık tasarımlara sahip çantaların üretimini yapan Michael Kors kaliteye önem verir. Bu sayede çantaların kısa süre içerisinde yıpranmadan kullanılmasına imkan tanır. Çantaların uzun süreli kullanılması ise sahip olduğu kumaş ve kullanılan materyaller sayesinde mümkün olur.

Michael Kors çanta çeşitlerinde yaygın olarak tercih edilen materyal-kumaş hakiki deri veya suni deridir. Kaliteli deri materyaller sayesinde üretilen çantalar zamana meydan okurlar. Ayrıca markaya ait çantalarda polyester, poliüretan ve astar gibi malzemeler kullanılır. Bu sayede çantanın dış yanı sıra içinin de kaliteli olması sağlanmış olur. Ayrıca çantalarda kullanılan deri askılar ve zincir gibi ürünler de kaliteli ve sağlam olarak tercih edilir. Böylelikle yük ağırlığına dayanamama veya kopma gibi olumsuz durumların yaşanması en aza indirgenmiş olur.

Michael Kadın Çanta Modelleri

Kadınların kullanımıma sunulmuş çok sayıda Michael kors kadın çanta modelleri vardır. Bu modeller sayesinde kadınlar kendilerini şık hissedecekleri çantaları kendileri seçebilirler. Ayrıca modelleri inceleyerek kullanım amaçlarını karşılayacak ürünleri seçmeleri mümkün olur. Dünyaca ünlü moda şirketi tarafından üretilen kadın çantalarında yaygın olarak görülen çanta modelleri ve çeşitleri şunlardır;

 • Sinclair çanta: Sinclair çanta serisi hakiki deriden üretilen manyetik kapatma özelliğine sahip çanta modellerinden oluşur. Bu çantalar geniş formludur ve ayarlanabilir uzatma askılarına sahiptir.
 • Jet set çanta: Jet set çantaları mini formda hazırlanan kol çantalarıdır. Polyester ve deri materyalinden üretilmiş olan bu çantalar her ortama uygundur. Zincir ve askı detayına sahip olan jet set çantalar kırmızı, pembe,siyah ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir.
 • Susan çanta: Susan çantalar zincir askılı olarak tasarlanan kare ve dikdörtgen formlu çantalardır. Bu çantalar daha çok ileri yaşlardaki kadınlar için uygun ve kullanışlıdırlar.
 • Sullivan çanta: Sullivan serisi çantaları geniş yapılı çantalardır. Bu çantalarda kol ve omuz askısı detayları vardır. Aynı zamanda fermuarlı olarak tasarlanan bu çantalar eşyaların güvenle çanta içerisinde taşınmasına yardımcı olurlar.
 • Hally çanta: Hally serisinde bulunan çanta modelleri ise mini çanta türündedir. Ayarlanabilir askıya sahip olan bu çantalar günlük kullanım için idealdir. Cep telefonu ya da cüzdan gibi sınırlı eşyaların taşınması için tercih edilirler.

Bu seriler dışında Voyager, Carmen, İzzy, Olivia, Aria, Grand, Bradshaw ve Grave gibi Michael Kors çanta modelleri ve serileri vardır. Bu serilerdeki çantalar omuz, sırt ve kol çantası gibi çeşitlerde üretilmiştir.

Michael Kors Kadın Çanta

Kadınlar satın alacakları çantalarda renk yelpazesinin geniş olmasını isterler. Michael Kors kadın çanta markası kadınların istediği bu yelpazesinin modellerinde bulunmasını sağlar. Bu sayede farklı renklere sahip çok sayıda çantaya online satışla ulaşmak mümkün olur. Çantalarda sadeliği sevenler için klasik renkler dikkat çekiciliği sevenler için dikkat çekici renkleri bulmak mümkündür.

Marka tarafından üretilerek satışa sunulan Grave, Susan, Hally, Sullivan Sinclair ve İzzy gibi çanta serilerinde bulunan renkler ise şunlardır; Siyah, kahve, bej, taba, lacivert, kırmızı, pembe, sarı, bordo, gri ve mavi renkleridir. Ayrıca seriler arasında birden fazla renkten oluşan tasarımlara sahip çantalar vardır. Böylelikle çantaların birden fazla renkteki kıyafetlerle uygun olarak kullanılması mümkün olabilir.

Michael Kors Kadın Çanta Modelleri

Michael Kors çantaları her yaştan kadına hitap eden modellere sahiptir. Bu sayede her yaş grubundan müşterinin bulunması mümkün olur. İlerleyen yaşlar için daha sade ve klasik detaylara sahip çantalar ideal olurken gençler için renkli ve aksesuar detaylı çantalar idealdir. Her iki grupta da zevke hitap eden farklı Michael Kors kadın çanta modelleri bulmak mümkün olur. Böylelikle eşyaların taşınması veya aksesuar amacıyla kullanılacak çantalara kolayca sahip olmak mümkün olabilir.

Michael Kors kadın çanta modelleri omuz askılı, ayarlanabilir askılı, uzatma askılı ve çapraz askılı gibi modellere sahiptir. Bu sayede çantanın kolda, omuzda veya sırtta taşınması durumuna göre model seçimi yapılabilir. Çantalarda bulunan manyetik mıknatıs kapama ve fermuar sayesinde çantanın açılması gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Çantalarda bulunan büyük ve küçük bölmeler ise farklı eşyaların ayrı bölmelere yerleştirilmesine ve bu sayede çantalarda düzen sağlanmasına yardımcı olur.

Michael Kors kadın çantaları günlük kullanım için uygun ürünlerdir. Yürüyüşlerde, çarşıya çıkışta veya okula giderken kullanılabilirler. Büyüklüklerine göre birden fazla eşyanın taşınmasına yardımcı olurlar. Bunun dışında kadınlar tarafından iş hayatında kullanıma uygun klasik modelleri de vardır. Böylelikle işe giderken kadınların eşyalarını yanında taşımalarını sağlarlar. Markanın çanta serisinde şık detaylara sahip olan modellere de rastlanır. Bu modeller kutlama, düğün veya nişan gibi özel günlerde kullanıma uygun detaylara sahiptir. Bu sayede abiye ürünlerle de birlikte kullanım yapılabilirler.

Tasarımlarındaki ayrıcalıkları koleksiyonlarındaki her ürüne yansıtan Michael Kors markası, kullanıcılarına ışıltılı bir tarz kazandırmayı hedefliyor. Ayakkabı koleksiyonlarıyla olduğu kadar çanta koleksiyonlarıyla da tüm dünyanın beğenisini kazanan marka, hem işlevsel hem de benzersiz tasarımlı çanta seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. Doğal bir yelpazede tasarlanan Michael Kors çanta modelleri, elegant stilin en büyük vurgusunu oluşturuyor. Gerek kombinizi tamamlama gerekse şıklığınızı ön plana çıkarmak konularında rahatlıkla tercih edebileceğiniz Michael Kors bayan çanta çeşitleri ile kalabalıklardan sıyrılmanız mümkün. Siz de dünyaca ünlü bir çok isim tarafından tercih edilen Michael Kors bayan çanta seçeneklerine göz atmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.