Yeni Sezon
₺ 699,99
₺ 399,99
- %43
Exxe Selection Çiçek ve Ağaç Kokulu 50 ml EDP Erkek Parfüm 509EXTREME
Selection Parfüm
Yeni Sezon
Ücretsiz teslimat
Tahmini Teslimat Tarihi : 05.02.2023 - 08.02.2023

Exxe Selection Çiçek ve Ağaç Kokulu 50 ml EDP Erkek Parfüm 509EXTREME

Ürün Özellikleri
Marka : Exxe Selection 50 ml EDP Parfüm

Cinsiyet : Erkek

Ürün Açıklaması : Ağaç kokularının eşliğinde, etkileyici meyve kokularıyla güne güçlü başlamanızı sağlayacak olan Extreme parfümden vazgeçemeyeceksiniz.

Ürün İçeriği : Çiçek, meyve ve ağaç kokularının bir araya getirilmesiyle elde edilen Extreme parfüm, hareketli şehir hayatında özgüveni yükselten kokusuyla size eşlik edecek. Top nota olarak menekşe yaprağı ve adaçayı kokusunun verdiği ferahlık, sonrasında hissedilen ağaç kokularıyla enerjinizi yükseltecek.

Üretim Yeri : Türkiye
5DE1509EXTREME.0
81077
Renk :
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398913911, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Exxe - Exxe Selection Çiçek ve Ağaç Kokulu 100 ml EDP Erkek Parfüm 509SILVERSCEND Exxe - Exxe Selection Çiçek ve Ağaç Kokulu 100 ml EDP Erkek Parfüm 509SILVERSCEND (1)
Yeni Sezon
₺ 699,99 ₺ 399,99
- %43
Exxe - Exxe Selection Limon ve Ağaç Kokusu 100 ml EDP Erkek Parfüm 509GOLDSCEND Exxe - Exxe Selection Limon ve Ağaç Kokusu 100 ml EDP Erkek Parfüm 509GOLDSCEND (1)
Yeni Sezon
₺ 699,99 ₺ 399,99
- %43
Exxe - Exxe Selection Odunsu ve Tütün Kokulu 50 ml EDP Erkek Parfüm 509EXCLUSIVE Exxe - Exxe Selection Odunsu ve Tütün Kokulu 50 ml EDP Erkek Parfüm 509EXCLUSIVE (1)
Yeni Sezon
₺ 699,99 ₺ 399,99
- %43
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.