Yeni Sezon
₺ 5.500,00
Guess Belluna Kalın Tabanlı Sneaker FLJBLLELE12 Bayan Ayakkabı FLJBLL ELE12 WHITE BEYAZ
Kadın Sneaker
Yeni Sezon
Tahmini Teslimat Tarihi : 21.05.2024 - 24.05.2024

Guess Belluna Kalın Tabanlı Sneaker FLJBLLELE12 Bayan Ayakkabı FLJBLL ELE12 WHITE BEYAZ

Ürün Özellikleri
Marka : Guess

Model : Ayakkabı

Giyim Tarzı : Günlük Spor

Desen :&Logolu

Materyal : Poliüretan

Kapama Bilgisi :&Bağcıklı

Taban Bilgisi : Kauçuk

Üretim Yeri : Çin
5DE2FLJBLLELE12WHITE.25
175871
Renk :
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398930223, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Guess - Guess Camrio Kalın Tabanlı Günlük Spor Bayan Ayakkabı FL7CMR FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE Guess - Guess Camrio Kalın Tabanlı Günlük Spor Bayan Ayakkabı FL7CMR FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE (1)
Yeni Sezon
₺ 4.980,00 ₺ 4.233,00
- %15
Guess - Guess Belluna Kalın Tabanlı Sneaker FLJBLLELE12 Bayan Ayakkabı FLJBLL ELE12 PINWH BEYAZ-PEMBE Guess - Guess Belluna Kalın Tabanlı Sneaker FLJBLLELE12 Bayan Ayakkabı FLJBLL ELE12 PINWH BEYAZ-PEMBE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Amera Logolu Sneaker FLGAMAELE12 Bayan Ayakkabı FLGAMA ELE12 WHBLK SİYAH-BEYAZ Guess - Guess Amera Logolu Sneaker FLGAMAELE12 Bayan Ayakkabı FLGAMA ELE12 WHBLK SİYAH-BEYAZ (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Pardie6 Logolu Sneaker FLJPR6ELE12 Bayan Ayakkabı FLJPR6 ELE12 WHITE BEYAZ Guess - Guess Pardie6 Logolu Sneaker FLJPR6ELE12 Bayan Ayakkabı FLJPR6 ELE12 WHITE BEYAZ (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Giella Logolu Sneaker FLJGIEELE12 Bayan Ayakkabı FLJGIE ELE12 BLACK SİYAH Guess - Guess Giella Logolu Sneaker FLJGIEELE12 Bayan Ayakkabı FLJGIE ELE12 BLACK SİYAH (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Elbina Hakiki Deri Sneaker FLJELBFAL12 Bayan Ayakkabı FLJELB FAL12 WHBRO BEYAZ-KAHVE Guess - Guess Elbina Hakiki Deri Sneaker FLJELBFAL12 Bayan Ayakkabı FLJELB FAL12 WHBRO BEYAZ-KAHVE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Brecky3 Logolu Kalın Tabanlı Sneaker FLPBR3 FAL12 Bayan Ayakkabı FLPBR3FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE Guess - Guess Brecky3 Logolu Kalın Tabanlı Sneaker FLPBR3 FAL12 Bayan Ayakkabı FLPBR3FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Denesa4 Logolu Sneaker FLPDS4FAL12WHIPI Bayan Ayakkabı FLPDS4 FAL12 WHIPI BEYAZ-PEMBE Guess - Guess Denesa4 Logolu Sneaker FLPDS4FAL12WHIPI Bayan Ayakkabı FLPDS4 FAL12 WHIPI BEYAZ-PEMBE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Bisun Kalın Tabanlı Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BIUFAL12 WHITE BEYAZ Guess - Guess Bisun Kalın Tabanlı Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BIUFAL12 WHITE BEYAZ (1)
₺ 4.620,00 ₺ 3.696,00
- %20
Guess - Guess Bissonn Yüksek Bilekli Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BINELE12 CREAM KREM Guess - Guess Bissonn Yüksek Bilekli Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BINELE12 CREAM KREM (1)
₺ 5.700,00 ₺ 3.990,00
- %30
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.