Yeni Sezon
₺ 5.500,00
Guess Elbina Hakiki Deri Sneaker FLJELBFAL12 Bayan Ayakkabı FLJELB FAL12 WHBRO BEYAZ-KAHVE
Kadın Sneaker
Yeni Sezon
Tahmini Teslimat Tarihi : 21.05.2024 - 24.05.2024

Guess Elbina Hakiki Deri Sneaker FLJELBFAL12 Bayan Ayakkabı FLJELB FAL12 WHBRO BEYAZ-KAHVE

Ürün Özellikleri
Marka : Guess

Model : Ayakkabı

Giyim Tarzı : Günlük Spor

Desen :&Logolu

Materyal : Hakiki Deri

Kapama Bilgisi :&Bağcıklı

Taban Bilgisi : Kauçuk

Topuk Yüksekliği : 4 cm

Üretim Yeri : Çin
5DE2FLJELBFAL12WHBRO.324
175810
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398930223, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Guess - Guess Camrio4 Kalın Tabanlı Sneaker FLPCM4FAL12BLKBR Bayan Ayakkabı FLPCM4 FAL12 BLKBR SİYAH Guess - Guess Camrio4 Kalın Tabanlı Sneaker FLPCM4FAL12BLKBR Bayan Ayakkabı FLPCM4 FAL12 BLKBR SİYAH (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Amera Logolu Sneaker FLGAMAELE12 Bayan Ayakkabı FLGAMA ELE12 WHPLA BEYAZ-GOLD Guess - Guess Amera Logolu Sneaker FLGAMAELE12 Bayan Ayakkabı FLGAMA ELE12 WHPLA BEYAZ-GOLD (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Norinaa Logolu Kalın Tabanı Sneaker FLJNORELE12 Bayan Ayakkabı FLJNOR ELE12 SAND BEJ Guess - Guess Norinaa Logolu Kalın Tabanı Sneaker FLJNORELE12 Bayan Ayakkabı FLJNOR ELE12 SAND BEJ (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Pardie6 Logolu Sneaker FLJPR6ELE12 Bayan Ayakkabı FLJPR6 ELE12 WHITE BEYAZ Guess - Guess Pardie6 Logolu Sneaker FLJPR6ELE12 Bayan Ayakkabı FLJPR6 ELE12 WHITE BEYAZ (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Zaylin2 Logolu Kalın Tabanı Sneaker FLJZY2FAL12WHIBR Bayan Ayakkabı FLJZY2 FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE Guess - Guess Zaylin2 Logolu Kalın Tabanı Sneaker FLJZY2FAL12WHIBR Bayan Ayakkabı FLJZY2 FAL12 WHIBR BEYAZ-KAHVE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Giella Logolu Sneaker FLJGIEELE12 Bayan Ayakkabı FLJGIE ELE12 BLACK SİYAH Guess - Guess Giella Logolu Sneaker FLJGIEELE12 Bayan Ayakkabı FLJGIE ELE12 BLACK SİYAH (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Elbina Deri Sneaker FLPVIBLEA12WBEIB Bayan Ayakkabı FLPVIB LEA12 WBEIB BEYAZ Guess - Guess Elbina Deri Sneaker FLPVIBLEA12WBEIB Bayan Ayakkabı FLPVIB LEA12 WBEIB BEYAZ (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Calebb5 Logolu Kalın Tabanlı Sneaker FLPCB5 FAL12 Bayan Ayakkabı FLPCB5FAL12 BLKBR SİYAH-GOLD Guess - Guess Calebb5 Logolu Kalın Tabanlı Sneaker FLPCB5 FAL12 Bayan Ayakkabı FLPCB5FAL12 BLKBR SİYAH-GOLD (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Gianele4 Logolu Sneaker FLPGN4ELE12WHITE Bayan Ayakkabı FLPGN4 ELE12 WHITE BEYAZ-KAHVE Guess - Guess Gianele4 Logolu Sneaker FLPGN4ELE12WHITE Bayan Ayakkabı FLPGN4 ELE12 WHITE BEYAZ-KAHVE (1)
Yeni Sezon
Guess - Guess Bissonn Yüksek Bilekli Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BINELE12 CREAM KREM Guess - Guess Bissonn Yüksek Bilekli Sneaker Bayan Ayakkabı FL8BINELE12 CREAM KREM (1)
₺ 5.700,00 ₺ 3.990,00
- %30
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.