₺ 12.249,00
Premiata Baskılı Kalın Tabanlı Deri Sneaker Erkek Ayakkabı MICK 1453 SİYAH
Erkek Ayakkabı
Tahmini Teslimat Tarihi : 02.10.2023 - 05.10.2023

Premiata Baskılı Kalın Tabanlı Deri Sneaker Erkek Ayakkabı MICK 1453 SİYAH

Ürün Özellikleri
Marka : Premiata

Model : Ayakkabı

Giyim Tarzı : Günlük/Casual

Materyal : % 100 Deri

Kapama Bilgisi : Bağcıklı

Taban Bilgisi : % 85 Eva % 15 Kauçuk
5DE1MICK1453.07
159077
Renk :
Ürünlerimiz ile ilgili tüm iade taleplerini teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.
Değişim, İade ve Teslimat süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için kullanıcıların ürünle beraber gelen faturadaki alanları eksiksiz doldurması gerekiyor. Faturanın alt kısmında yer alan MNG Kargo kodunu kullanarak müşterilerimiz ücretsiz iade işlemi gerçekleştirebiliyor. Ücretsiz iade ve değişim sürecinde farklı bir kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmiyor. Ürün kargoya teslim edilirken firma kodunun kargo görevlisine "kesinlikle" belirtilmesi önem arz ediyor.
Kargo görevlisi firma kodu üzerinden, firmamızın adresini iletişim bilgilerini görüntüleyerek gönderimi gerçekleştiriyor.
Firma kodumuzu, 398930223, adresimizi Barış Mh. Defne Sok. No:34 Nilüfer/BURSA olarak not edebilirsiniz. İade ve değişimi gerçekleştirilecek ürünlerin kullanılmamış, etiket ve yapışkanlarının çıkarılmamış ve zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünlerin orijinal ambalajında, faturası ile beraber, yeniden satışa çıkarılabilecek durumda iade edilmesi gerektiği önemle belirtiliyor. Müşterilerden ürün paketlerinin üzerine koli bandı yapıştırmaması, paketlere yazı yazmaması, ürünleri ve ambalajları deforme etmemesi rica ediliyor. Herhangi bir deforme durumunda iade ve değişim işlemleri kabul edilmiyor. Hijyenik nedenlerden ötürü mayo, iç çamaşırı, çorap, bikini gibi ürünlerin değişim ve iade işlemleri tarafımızca gerçekleştirilemiyor. İlk değişimde MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ileteceğiniz tüm ürünlerin kargo, ulaşım masrafları markamızca karşılanıyor. Değişim için gönderilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1 ile 3 gün arasında ilgili departmanımızca incelenerek değişim gerçekleştirilerek, adresinize ürün kargolama işlemi yapılıyor. Süreç içinde ürün dağıtıma çıktığında müşteriler mail yoluyla bilgilendirilerek, durumdan haberdar ediliyor. Yasalar ve ticari işleyiş sebebiyle faturasız herhangi bir iade ve değişim işlemi kabul edilmiyor. İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan, markamız tarafından iade koşullarını karşıladığı taahhüt edilerek teslim alındıktan sonra yasal süre olan 14 gün içinde ücret iadesi gerçekleştiriliyor. İade ücreti kredi kartınıza yatırılıyor. Provizyon kodu kullanıcılara mail yolu ile bildirilirken, paranın hesaba geçme süresi değişiyor. Provizyon kodu ile beraber iade ücretin kartınıza yansıması bankanız ile olan anlaşmanıza bağlı olarak müşteriden müşteride değişiklik gösteriyor. Ekstreye yansımayan ücretler konusunda edineceğiniz provizyon kodu ile beraber bankanızın şubelerinden, müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ürün değişim ve iade işlemleri konusundaki soru ve sorunlarınızda markamızın müşteri hizmetlerinden (444 30 79), her gün 08.30 ile 18.30 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.
Çetin Family Tekstil markası olan Exxeselection.com, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensipleri ile müşterilerine yardımcı oluyor.
Premiata - Premiata Tabanı Baskılı Deri Günlük Spor Erkek Ayakkabı ERIC 4939 SİYAH Premiata - Premiata Tabanı Baskılı Deri Günlük Spor Erkek Ayakkabı ERIC 4939 SİYAH (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kontrast Renk Tasarımlı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6420 SÜTLÜ KAHVE Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kontrast Renk Tasarımlı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6420 SÜTLÜ KAHVE (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kontrast Renk Tasarımlı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6421 KOYU LACİVERT Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kontrast Renk Tasarımlı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6421 KOYU LACİVERT (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Tüylü İç Yapılı Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK MONTONE 4308 SİYAH Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Tüylü İç Yapılı Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK MONTONE 4308 SİYAH (1)
Premiata - Premiata Baskılı Kalın Taban Deri Erkek Ayakkabı LANDECK 6403 YEŞİL Premiata - Premiata Baskılı Kalın Taban Deri Erkek Ayakkabı LANDECK 6403 YEŞİL (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 1807 BUZ MAVİSİ Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 1807 BUZ MAVİSİ (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6417 YEŞİL Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı MICK 6417 YEŞİL (1)
Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı LANDER 6402 SİYAH Premiata - Premiata % 100 Hakiki Deri Baskılı Kalın Tabanlı Erkek Ayakkabı LANDER 6402 SİYAH (1)
Premiata - Premiata Tabanı Baskılı Deri Günlük Spor Erkek Ayakkabı ERIC VAR 4939 SİYAH Premiata - Premiata Tabanı Baskılı Deri Günlük Spor Erkek Ayakkabı ERIC VAR 4939 SİYAH (1)
Premiata - Premiata Baskılı Kalın Taban Deri Erkek Ayakkabı LANDER 4951 ANTRASİT Premiata - Premiata Baskılı Kalın Taban Deri Erkek Ayakkabı LANDER 4951 ANTRASİT (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.