Black Friday Döneminde İndirim Uygulanacak Lüks Giyim Markaları

17 Ekim 2023
Black Friday Döneminde İndirim Uygulanacak Lüks Giyim Markaları

Birbirinden şık giyim ürünleri için markalar arasında seçim yapanlar, giyim tarzlarına ve ürünlerde kullanılan materyal özelliklerine göre seçim yapabiliyor. Black friday markalar arasında büyük bir rekabetin oluşmasını sağlıyor ve bu rekabetten dolayı benzer ürün çeşitlerinde büyük indirimler uygulanabiliyor.

Online mağazaları ziyaret edenler, ürün kategori sayfalarındaki seçenekleri kullanarak, marka ve ürün karşılaştırmalarını, hem ürünün özellikleri hem de indirimli fiyatlarına göre yapabiliyor.  Dünya moda dünyasında tanınmış olan en iyi markalar, indirim gününde, ürünleri için daha yüksek oranlarda indirimler yapıyor ve kampanya süresi boyunca satış oranlarını artırmaya çalışıyor.

Hangi Lüks Giyim Markalarında Black Friday İndirimi Olacak?

Efsane kasım indirimi olarak gösterilen ve kasım ayının dördüncü Cuma gününe denk gelen günde büyük indirimler yapılıyor. Kadın ve erkek giyim ürünleri çeşitlerinin çoğunda indirimler yapıldığı için insanlar bu günü sabırsızlıkla bekliyor. Black friday hangi markalarda olduğu online sitenin indirim kategori sayfasında gösteriliyor.

İndirim yapan lüks markalar arasında şunlar yer alıyor:

Calvin Klein ürünleri en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alıyor. Ürünleri ile tüm kesimlere hitap ettiği için Calvin Klein Türkiye online mağazalarında indirimler takip ediliyor. Herkesin giyim tarzı farklı olduğu için giyim tarzına göre lüks markaların ürünleri arasından seçim yapılıyor. Black friday Calvin Klein indirimleri sayesinde, kaliteli ürünlerle en iyi kombinler oluşturulabiliyor.

Hangi Ayakkabı Markalarında Black Friday İndirimi Olacak?

Black friday aykkabı indirimleri için online takip yapabilir ve indirim kampanya gününde online sitenin ayakkabı kategorisinde, markaları ve indirimli satışa sunulan ayakkabıları görebilirsiniz.

Black friday ayakkabı indirimi yapan markalar arasında şunlar yer alıyor:

Black friday giyim ürünleri indirimleri, %20 ve üzerinde oluyor. Ayakkabı çeşitlerinde yeni sezon ürünler için büyük indirimler yapılıyor ve lüks markaların, yeni ayakkabı ve bot modellerini seçerek satın alabiliyorsunuz.

Her yıl büyük indirimlerin yapıldığı efsane Cuma kampanyasında, tüm markalar, piyasaya sürdükleri ürün türlerinde indirimler yapabiliyor. Black friday fırsatları sayesinde, kışın ayaklarını soğuktan korumak ve aynı zamanda şık kombinler oluşturmak isteyenler, indirimleri takip etmeye ve fırsatları yakalamaya çalışıyor.

Lüks Markalarda Black Friday İndirimi Ne Kadar Oluyor?

Black friday alışveriş hizmetlerinde, markalar ürünleri için uygulayacakları indirim oranlarını kendileri belirliyor. İndirim oranları, ürünün piyasadaki talep durumuna ve rakip firmaların ürün çeşitlerine göre değişebiliyor.

Black friday indirime giren ürünler ile ilgili tanıtım ve duyurular günler öncesinden yapılmaya başlanıyor. İnsanlar, hangi markaların hangi ürünlerde indirim yapacağını biliyor ve kampanya günü indirim oranlarını ve satış fiyatlarını bekliyor. Black friday en iyi indirimler satış fiyatı üzerinden %50 ve üzeri oranda yapılan indirimlerdir.

Black friday indirim oranları ürün ve markaya göre %20 ve üzerinde belirleniyor. Markalar, aynı model ürün için renk seçeneklerine göre farklı indirim oranları uygulayabiliyor. Online satış sitesinde gösterilen black friday online indirimleri farklı markaların yeni sezon ürünlerinin satın alınmasını sağlayabiliyor.

Giyim ürünlerinin türlerine göre indirim oranları markalar tarafından belirlendiği için online satış sitesindeki marka kategori sayfalarında benzer ürünlerin indirim oranlarının farklı olduğu görülebilecektir.

En İyi Black Friday Fırsatları İçin Neden Exxeselection Seçmelisiniz?

Exxeselection online sitesinde çok sayıda lüks markanın online mağazası bulunuyor ve bu mağazalarda, markaların tüm ürün çeşitleri sergileniyor. Mont black friday indirimlerinden faydalanmak isteyenler, indirim fırsatlarını Exxeselection’da takip edebiliyor.

Les benjamis black friday kampanyası ile pantolon, sweatshirt, t-shirt, şapka gibi ürünleri satın almak isteyenler, Exxeselection online işlemleri ile ürün seçimi ve satın alma işlemlerini hızlı yapabiliyor. Black friday satış işlemlerini Exxeselection’da yapmak için birçok nedeniniz bulunuyor.

Çok sayıda lüks markayı barındırması, güvenli hizmetlerin sunulması, üyelik hesabı ile tüm kampanyaların kolay takip edilebiliyor olması, online satış sitesini seçmeniz için yeterlidir. Dünyanın farklı ülkelerine ait lüks giyim markalarını ve yeni sezon ürünlerini bir arada bulabiliyor olmak, işlemler için Exxeselection seçilebiliyor.

Black Friday Kampanyaları Ne Zaman Başlayacak?

Giyim ürünleri için düzenlenen indirim kampanyaları, farklı isimlerle farklı dönemlerde sunuluyor. 25 Kasım black friday indirim günü olarak belirlenmiştir ve 2023 yılının en büyük indirim kampanyası olacağı söyleniyor.

Ünlü markalar, birçok giyim ürün çeşidi sunduğu için online sistemler üzerinden satın alınabilen tüm ürünlerde indirim uyguluyor. Black friday erkek giyim ürünleri arasında, ayakkabı, pantolon, ceket, gömlek, t-shirt, mont, şapka ve çanta gibi ürünler yer alıyor. Markaların ürünleri için cinsiyete göre seçim yapılarak satın alınmak istenen ürünler listelenebiliyor.

Black friday kadın giyim ürünlerinde de günlük giyim ve özel günlerde kullanılabilecek giysiler, aksesuar çeşitleri sunuluyor. Büyük indirim kampanyası, 2019 yılından bu yana her yılın Kasım ayının son Cuma günü yapılıyor ve Perşembe gecesi 23:59’dan sonra hemen başlıyor ve 24 saat boyunca devam ediyor.

Exxeselection İndirimlerini Kaçırmamak İçin Ne Yapmalısınız?

Armani black friday kampanyası ile markanın yeni koleksiyonda yer alan birçok ürünü indirimli fiyatlarla alınabiliyor. Exxeselection indirimlerini kaçırmamak için üyelik hesabı oluşturulabiliyor ve sitenin sosyal medya paylaşımları takip edilebiliyor.

Emporio armani black friday indirimlerini ve tüm kampanya fırsatlarını kaçırmak istemeyenler, sitenin mobil uygulamasını kullanabiliyor ve cep telefonlarına bildirimler alarak indirimler başladığı anda bilgi sahibi olabiliyor.

Black friday indirime giren markalar geniş kitlelere indirimleri hakkında bilgi verebilmek için sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Tüketiciler, Exxeselection sosyal medya resmi hesaplarını takibe alarak yılın en iyi fiyat avantajları ile kaliteli giyim ürünlerini satın alma fırsatını yakalayabiliyor.

Ea7 black friday indirimleri ile günlük kullanılabilecek şık ayakkabılara sahip olanlar, kombinlerini oluşturabiliyor. Exxeselection online sitesini takip edenler, tüm markaların indirimlerini kaçırmıyor.

Black Friday Mağazalarda Geçerli Mi?

25 Kasım 2023 tarihi, lüks giyim markalarının ürünlerinde büyük indirimler yapacağı gündür. Amerika’da şükran gününden sonraki Cuma gününe denk gelen günde yapılan büyük indirimler, online sitelerde geçerlidir. Lüks markaların fiziki mağazalarında geçerli olmayan indirimler, online satış sitelerinde geçerli oluyor ve insanlar, online siparişlerini oluşturarak alışverişlerini yapabiliyor.

Love moschino black friday indirimleri ile alışveriş yapacak olanlar Exxeselection sitesine giriş yapıyor. Black friday karl lagerfeld ürünlerinin sunulabilmesi için marka kendi online mağazasını oluşturuyor. Her marka kendi online mağazasında sunduğu ürünleri, indirim oranları ile gösteriyor.

Black friday Calvin Klein ürünlerinden, mont, t-shirt, sweatshirt, pantolon, ayakkabı, kazak tüm ürün çeşitlerinde indirimler uygulanmasını sağlıyor. Daha çok kişinin indirimlerden faydalanabilmesi için indirim kampanyası mağazalarda değil online satış sitelerinde uygulanıyor. Exxeselection, Türkiye’de lüks giyim markalarının indirimlerinden faydalanılan güvenilir online sitesidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.